Čištění a úklid

Ne všichni mají rádi všechny formy umění, odstraňování graffiti Ústí nad Labem

Odstranění graffiti

Před pár dny jsme měli jednu z takových typických všedních zakázek. Přesto nás nepřestává udivovat, jak někteří lidé jsou schopni ničit budovy. Volala nám jedna paní klientka, že si s kamarády otevřela před pár lety jejich vysněné kadeřnictví. No a co se nestalo – nějaký sprejer jim na něj namaloval graffiti. Majitelům kadeřnictví se graffiti nelíbilo, a tak se rozhodli jej odstranit a pro tuto příležitost si vybrali naši firmu A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti. Smluvili jsme si termín a přijeli jsme na místo činu. Ještě si vám však dovolíme přiblížit postup naší práce při odstraňování graffiti.

Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které jistě nikdo nechce na svém domě. Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu antigraffiti ochranu, jež zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, v okamžiku, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů.

Ze…

Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, a to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice – od 120 korun za metr čtvereční.

U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka v Praze a Brně) jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční, a přesto i nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem, kteří si my i klienti přejeme.

Graffiti…

Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Takže její funkčnost vydrží až šest let a mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“.

Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři velmi brzy naznají, že jejich dílo nemá na onom místě dlouhého trvání a jdou sprejovat někam jinam. Graffiti jsme nakonec odstranili a paní klientka byla moc spokojená. Říkala, že jsme skvělí a že nás určitě všude a všem svým známým doporučí. Z toho máme radost!

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top