Čištění podlah

Repa, čučoriedky, černice na koberci? Radi vyčistíme.

obnova zašlej podlahy

 

 

Raz sa mi pri varení podarilo vyliať v kuchyni na zem šťavu z repy a myslela som si, že to už je absolútna smrť pre koberec, ktorý v kuchyni máme, pretože po nej samozrejme zostal veľký fialový fľak. Snažila som sa to vyčistiť a vôbec mi to nešlo. Ale nechcela som sa obracať ani na nejakú upratovaciu firmu, pretože som s tým nemala práve najlepšie skúsenosti. Naposledy som totiž vyskúšala spoluprácu s jednou firmou, ktorá použila extrakčné metódu čistenia a zostali mi po nej na koberci fľaky.

 

S reklamáciou som vtedy samozrejme nekúpila. Ako inak. Suseda mi poradila, aby som si objednala firmu, na čistenie kobercov. Používajú metódu strojového čistenia, a má na starosti aj voskovanie linolea. Bolo to predsa len niečo iné a ten fialový fľak v kuchyni vyzeral príšerne. A bola som nadšená, pretože moje koberce konečne zbavili fľakov nielen po repe, ale aj po vtedajšom čistení extraktorom.

 

Čistenie kobercov okrem kefovania, samozrejme, používa špeciálne dezinfekčné roztoky, vďaka ktorým koberce vydržia dlho čisté a novo vzniknutá špina sa horšie usádza, a ide potom oveľa lepšie vyčistiť, takže keď na koberci niekomu niečo omylom pristane, tak sa z toho nezrútim. Po tejto skvelej skúsenosti môžem všetkým potenciálnym zákazníkom túto upratovaciu firmu jedine odporučiť. A nielen čistenie kobercov, pretože táto spoločnosť ponúka množstvo ďalších služieb, ktoré niekedy určite vyskúšam, pretože po tom, akú skvelú prácu u mňa doma odviedli, sú pre mňa zárukou kvality.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top