Čištění a úklid

Ale rozhodně se vyplatí do toho investovat

Brno, Umývaní dlažby

Pracuji v květinářství a před nějakou dobou jsem si začala uvědomovat, že podlahy už opravdu nejsou v nejlepším stavu. Vlastně byly v hrozném stavu, když to řeknu narovinu. Tak jsme se snažili to vyčistit, ale moc velký efekt to nemělo. Takže jsme usoudili, že si je budeme muset nechat vyčistit od nějaké úklidové firmy. Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti a kolegové taky ne.

Takže jsme si všichni sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky Brno, Umývaní dlažby. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita a nebudou to úplně zbytečně vyhozené peníze.

Kontaktovali…

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Byli jsme rádi, že neměli problém přijet večer, až bude náš obchod zavřený. Zaměstnanci působili odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj. Který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Což ocenila především jedna kolegyně, která ráda nosí vysoké podpatky. Protože není vysoká. Taky jsem se dozvěděla, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i moji zaměstnanci si je nemůžeme vynachválit. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová.

Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Takže pokud hledáte nějakou opravdu dobrou firmu na čištění, tak vám vřele doporučuji tuto. Jsem s nimi spokojená naprosto ve všech ohledech. Jen cena jejich služeb je o něco vyšší, to je pravda. Ale používají opravdu drahé stroje a velmi kvalitní kosmetiku a u toho člověk nemůže očekávat, že to bude levné.

Ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Protože podlaha vypadá opravdu perfektně. Z hlediska poměru cena výkon ta cena rozhodně není přehnaná. Navíc nabízí i celou řadu úklidových služeb, takže vám doporučuju, abyste se podívali na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top