Čištění a úklid

Sami jste na to krátcí

Čištění oken Praha

S manželem jsme nedávno řešili velký problém. Byly to ohavné graffiti na garáži. Představte si, někdo nám přes noc pomaloval garáž. Nejhorší je, že jsme si garáž nedávno nově natřeli. To nás s manželem málem trefilo. Takže jsme řešili, co budeme dělat. Na internetu jsme našli ale skvělou firmu, která nám s problémem pomohla levou zadní. Byla to Čištění oken Praha.

Našli jsme si je přes recenze, které jsme náhodně objevili. Všichni bývalí klienti si moc pochvalovali každou službu, a že jich je. Firma se zabývá čištěním koberců, podlah, mytím oken, ale i fasád. A to jsme potřebovali právě my. Do firmy jsme volali a paní operátorka byla moc milá a domluvila nám termín přesně na den, který nám vyhovoval. To bylo skvělé.

Přesně…

Přesně na čas, který jsme si domluvily, dojel tým pracovníků. Měli všechny prostředky a techniku s sebou, od nás nic nepotřebovali. Byli jsme opravdu zvědaví, jak si s graffiti poradí. S manželem jsme ale opravdu nečekali takový výsledek. Vše bylo pryč, fasáda čistá a dokonalá. I když jsme přistoupili blíže, nemohli jsme určit, kde se před tím graffiti nacházely. A jak toho firma docílila?

Nejprve graffiti odstranili speciálním přípravkem, až tam zbyl opravdu jen malý  slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou. A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. Pokud stěna není totiž chráněna tímto nátěrem, pak je účinnost odstranění jen 60 až 90 procent, což je dost málo, pokud chcete mít dokonale čistou fasádu.

Na některým…

Na některým místech ale zůstávají stíny, které prostě nelze odstranit. Takže se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Nechali jsme si nátěr nanést i na ostatní stěny, abychom byli chránění a aby příště, kdyby tedy nějaké příště bylo, se graffiti odstranily se 100 procentní účinností. Ovšem ještě před tím, než firma nanesla nátěr AGO, tak aplikovali na stěnu jednorázový nátěr Bellizony, který právě docílí toho, že je ochrana zachována a vydrží dokonce až 6 let.

Doufáme, že graffiti nás už trápit nebudou. Ale firmu můžeme jedině doporučit, protože komunikace s nimi i celý výsledek byl vážně dokonalý. Ještě jednou moc děkujeme firmě za to, jak se s graffiti vypořádala. Dokonce už i přemýšlíme, že si do firmy necháme vyčistit podlahy. Už by to vážně potřebovaly a pokud bude výsledek stejný, jako nyní s čištěním fasády, tak se to opravdu vyplatí. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top