Čištění a úklid

Jak se nejúčinněji vypořádat s graffiti na stěně?

čištění fasády od graffiti

Když mi nedávno volala kamarádka a ptala se mě na radu ohledně graffiti na svém domě. Byla jsem schopná jí velice dobře poradit. To nebylo zas tak dávno, co jsem stejnou záležitost musela řešit. Jenomže mně tenkrát nikdo neporadil a trvalo mi dlouho, než jsem přišla na to, že je zbytečné se pokoušet odstraňovat graffiti sama. Především mi museli sami sprejeři dát pořádnou lekci.  Pochopila jsem, že jednou posprejovaný dům se už potom většinou stává opakovaným terčem a odstranit graffiti.

Jak se odstraňují graffitičištění graffiti vysokotlakou vodourenovace zdi od graffiti

Nicméně kamarádce jsem už mohla zasvěceně poradit…

Nicméně kamarádce jsem už mohla zasvěceně poradit, co dělat. Doporučil jsem jí podle mých zkušeností tu nejlepší firmu. V dané situaci s úspěchem čelit, mám na mysli firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Způsoby odstranění graffitiVandalové nám poničili fasáduúčinná chemie na čištěné graffiti

Díky letitým zkušenostem s graffit …

Díky letitým zkušenostem s graffiti jsou zaměstnanci firmy schopni posoudit, které stěny jsou v přímém ohrožení ze strany sprejerů a mohou vám také poskytnou odborné rady. Věděla jsem, že kamarádce doporučuji to nejlepší, co jsem mohla, protože i mě tato firma strašně moc pomohla a vyvedla mě z bludného kruhu neustálého odstraňování graffiti.

Pracovníci firmy mi nanesli…

Pracovníci firmy mi nanesli na stěnu ochranný antigraffiti nátěr, který umožňuje při novém posprejování stěny odstranit graffiti mnohem účinněji, rychleji a bez zbytků. Kromě toho jste zbaveni všech starostí, protože stačí A SERVIS jenom informovat o vzniklé situaci a oni si už všechno vyřeší sami, k tomu vám ještě obnoví ochrannou vrstvu, která může být při odstraňování graffiti narušena. Takže po každém dalším odstraňování graffiti je ochrana stále stoprocentní!

jakým způsobem se čistí graffitiodstranění graffiti od sprejerůpomalovaná zeď - jak na odstranění

 

Kamarádka je z firmy odstraňování graffiti Brno,  taky moc nadšená a je hlavně ráda, že si nemusela projít náročným a zdlouhavým výběrem firem, než by narazila na tu pravou. Odstraňování graffiti Brno

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top