Čištění a úklid

Se správnými kontakty se můžete zbavit jakýchkoli problémů

Koberce Brno, čištění

 

jak vyčistit koberecNaskytla se mi příležitost odstěhovat se od mojí mamky, kterou jsem opravdu uvítala, protože jsme si začaly jít už poměrně na nervy. Už jsem si chtěla dělat věci po svém. Což bylo samozřejmě problematické, protože jsem byla přece pořád doma a dokud jste doma, tak přece musíte poslouchat. A už jsem zkrátka ve věku, kdy mě řeči typu ukliď si ten hrnek ze stolu a podobně, když jenom u počítače zrovna dopijete kafe, no zkrátka co je moc, to je moc. Takže jsem to byla pro mě velká úleva, když jsem byla už konečně svým vlastním pánem. Doma jsem to měla moc hezké, sice menší, ale útulné. Obzvlášť ten huňatý světlý koberec v obýváku jsem měla ráda.čím vyčistit koberec

 

Jednou se u mě rodina sešla na návštěvě rodina a máma má o hodně let mladší sestru. Takže já mám malinkou sestřenici, která má teprve pět let. A té se povedlo doslova vylít višňovou zmrzlinu na koberec. Protože jak je malá, tak zmrzlinu jedla pomalinku a ta se jí mezitím roztekla. Stačila jsem se to vydrhnout vším možným, ale stále tam byl vidět flek a musela jsem to vyčistit. Protože kdyby to viděl majitel, rozhodně by z toho nadšený nebyl. Nakonec jsme se s tetou rozhodly, že si na to necháme najmout úklidovou firmu, protože my s tím nic nezmohly a ten flek tam prostě nemohl zůstat. Projely jsme internet a vybraly si firmu Koberce Brno, čištění, protože měla vynikající reference. Všichni si je na internetu moc pochvalovali.

Kontaktovaly jsme…

přípravky na čištění kobercejak odstranit skvrny z koberceKontaktovaly jsme jejich zaměstnance a domluvily se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních věcech. Hned druhý den nám poslali finanční návrh. Cena sice byla sice vyšší, než jsme čekaly, ale řekly jsme si, že to do toho investujeme, protože měly opravdu dobré recenze.  A jsme rády, že jsme se pro ně rozhodly. Protože naše koberce po jejich práci byly jako nové. Po skvrně od višňové zmrzliny na koberci nezbyla ani památka a celý koberec hezky prokoukl. S touto úklidovou firmou jsem nadmíru spokojená, protože odvádějí opravdu vynikající práci a jejich zaměstnanci mají velmi vstřícné a slušné vystupování. Takže nás nenapadá nic, co bychom jejich servisu mohly vytknout.

 

Jedná se zkrátka o profesionální úklidovou společnost, kterou můžeme s klidným svědomím všem vřele doporučit. A určitě jsem se na ně neobracela naposledy, protože se mi s nimi spolupracovalo velice dobře, zaměstnanci byli velice milí a příjemní, ochota jim doslova koukala z obličeje. Takže když to všechno sečtu, nemám důvod se obracet na někoho jiného, ani když jsou jejich služby trochu dražší než u konkurence. Tady mám jistotu a ta je pro mě nenahraditelná. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, doporučuji A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top