Čištění a úklid

Sebe větší fabrika není žádný problém

voskování podlah

V naší fabrice se už dlouho mluvilo o tom, že bychom si měli nechat vyčistit podlahy. Byly totiž už opravdu špinavé a bylo by záhodno s tím něco dělat. Kdo ví, jestli by pak vůbec ještě někdy šla vyčistit, kdybychom to ignorovali. A tak jsme našli jednu firmu, zavolali jí a domluvili jsme se s nimi na termínu a čase, který byl pro nás důležitý. A oni s tím souhlasili, tak jsem si myslel, že to nejhorším mám za sebou. Protože jsem si myslel, že největší problém bude sehnat někoho, kdo bude souhlasit s čištěním večer. Nechtěli jsme totiž kvůli tomu čištění fabriku zavírat, protože by nám to mohlo snížit obrat. Pak ale zazvonil telefon poprvé s oznámením, že je potřeba čištění přesunou na jiný den. To jsem ještě chápal, někdy se holt komplikace vyskytují. Jenže potom zavolali znovu. Kdy mi řekli, že čištění podlahy musí proběhnout ve dvou různých dnech, kdy dokonce ani nebyly hned za sebou.

Poté….

Poté jsem jim rovnou řekl, že o jejich služby nemám dále zájem, protož jsme si s kolegy nemohli dovolit dále čekat. Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách. Které by mi zajistili kvalitní voskování podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazil jsem na firmu a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s takovými speciálními gumovými lištami.

Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Zkrátka tuto firmu mohu skutečně jedině doporučit. Byl jsem s nimi spokojený v každém ohledu. A jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top