Interier design

Široká ponuka interiérových dverí v Koretexe

Hľadáte adekvátnu alternatívu interiérových dverí do novozriadeného príbytku? Koratex vám ponúkajú nadmernú ponuku dverí, ktoré dokonale zladia váš domov do jedného tónu. S Koratexom nemáte, čo stratiť.

biele dvere Naliehavo yžadujete nové interiérové dvere, ktoré vám sadnú ako uliate? Všetky obchodné centrá sú vypredané, respektíve zatvorené? Koratex vám zabezpečí interiérové dvere podľa vašej predstavy. Máte na výber z horibilnej ponuky našich výrobkov, prípadne produktov, ktoré dodávame už 27 rokov. Dvere samy o sebe sú dôležitým prvkom interiéru, pri výbere interiérových dverí najviac zohľadňujeme nielen výzor, ale aj funkčné parametre výrobku. Dvere oddeľujúce miestnosti a súčasne otvárajúce priestor, vytvárajú dokonalé priestranstvo pre kreatívne návrhy.

Sme precízni profesionáli, ktorých zaujíma každý detail. Netreba sa báť zmeny, interiérové dvere od Koratexu vám pomôžu zmeniť váš monotónny život. Dvere podľa povrchovej úpravy sú rozmanité, napríklad môžu byť fóliované, laminátové, dyhované či striekané, zabezpečujeme všetky druhy. Stačí si len vybrať, zvoľte si podľa vlastnej predstavy, u nás fantázia nemá hranice. Treba poznamenať, že sme moderná firma, ktorá patrí medzi špičku slovenských dodávateľov, objednať si môžete aj koberce alebo podlahy či parkety, naše ponuky sú neobmedzené. Koratex má plné, presklené, sklenené interiérové dvere, samozrejme disponujeme aj špeciálnymi posuvnými dverami do steny, takisto uchovávame, aj skladacie dvere. Máme široký sortiment zliav, respektíve výhodných cien. Ceny dosahujú primerané zľavy, ktoré sa pohybujú v rozmedzí 10 až 20 percent z ceny ponúkaných tovarov. Najväčšia zľava je na kusové koberce, priam 50 percent.

Na stránke máme interiérové dvere, podľa rozmerov, typu a výrobcu. Zamestnanci vám vždy ochotne pomôžu s akoukoľvek objednávkou.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top