Čištění a úklid

Skvrny, fleky a další nehody na koberci a sedačce. Strojové, chemické a dezinfekční  čištění  Brno

Brno čištění koberců

Tak jak se blížil čas odjezdu na dovolenou k moři, začala jsem si postupně nakupovat věci a chystat si je všechny na jedno místo. Nemám ráda, když se vše hekticky balí poslední den. A jak jsem si tak vytvářela svoji hromádku věcí, přidala jsem k nim i opalovací krémy a mezi nimi i opalovací olej. Den dva před odjezdem dávám věci z hromádky do kufru, ne dříve, abych nezapomněla, co jsem si nabalila a co ne.

Jak tak beru věci ze své hromádky, zjištuji, že nebyl dotažen uzávěr u lahvičky s právě zmíněným olejem a jeho obsah se pěkně vsákl do koberce. Skvrnu  jsem se snažila  vyčistit, ale vůbec mi to nešlo, ani manželovi ne. Koberec byl položen i pod skříněmi a pohovkou a bylo by pracné jej odstranit. A koupit nový. Tak jsme usoudili, že bude nejlepší, když si na to najmeme úklidovou firmu. Takže jsme po dovolené sedli k počítači a  hledali na internetu nějakou úklidovou firmu, která má dobré reference, poptávali jsme se u přátel a kolegů z práce, kdo má jaké zkušenosti.

Nakonec…

Nakonec jsme vybrali z sekčního vyhledávání na webu  Brno čištění koberců, úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.  a udělali jsme dobře. Byli jsme rádi, že jsme si objednali právě jejich služby a jsme maximálně spokojení, protože nejenom že koberec perfektně vyčistili, ale vydržel nám čistý až do teď. Kromě strojové kotoučové metody čištění také použili speciální chemikálie, po nichž nově vzniklá špína jde velmi snadno vyčistit a koberce je proto potom velmi snadné udržovat.

Prvně jsme si při jejich výběru nebyli jisti cenou. Protože byly dražší než většina úklidových firem, ale ta investice se rozhodně vyplatila, když vidíme, jak dlouho koberce vydržely čisté. Na internetu je opravdu nevychvalovali pro nic za nic. Pro jejich kvalitní práci bychom tak chtěli všem tuto firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučit. Věřte mi, v tomto ohledu rozhodně stojí za to si připlatit. Zaměstnanci této firmy jsou navíc moc milí a ochotní, což je také něco, co je potřeba vyzdvihnout.

Protože…

Protože mám pocit, že dnes jsou lidi čím dál tím víc nepříjemní. Ale tady sou opravdu moc vstřícní, je s nimi vynikající domluva, ve všem se vám snaží podřídit, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Na jejich zaměstnance je opravdu spolehnutí. A od té doby, co jsem tuto firmu poznala, jsem její služby začala využívat i u nás doma. Čištění koberců, podlah a mytí oken nejsou zrovna moje nejoblíbenější činnosti, tak si od nich nechám ráda vypomoci.

Navíc nikdy bych nedosáhla takého výsledku, jako oni, takže mi to stejně přijde zbytečné. Své služby nabízejí po celé České republice. Takže se nemusíte bát, že by vaši zakázku nepřijali, pokud jste z nějakého menšího města. A dále je taky realizují na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Ještě jednou tedy děkujeme A SERVIS LIPKA za skvěle odvedenou práci.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top