Čištění a úklid

Skvrny od barviček na koberci? Pro „Čištění sedaček Praha“ žádný problém

Koberce, čištění Praha 1

přípravky na čištění kobercePřed nějakou dobou se k nám dovolala mladá maminka, která byla úplně zoufalá. Nejprve nám začala povídat příběh o tom, jak je jí manžel na služební cestě a ona, že se musí celý týden starat o tři děti sama a je z toho už úplně vyčerpaná. Tři malí rošťáci dají určitě zabrat, ale stále nevíme, co se stalo. Otázali jsme se tedy jak jí můžeme pomoci a mladá paní znovu vychrlila haldu vět o tom, že ji děti zlobí a že běhají po bytě a hlavně, malují si, kde chtějí a to je ten hlavní problém. Pomalu jsme se tedy dostali k jádru problému, vodové a temperové barvy, které děti používají při malování zanechaly na koberci nepřehlédnuté skvrny a stopy.profesionální čištění koberců

 

Mladá maminka tedy potřebovala rychle vyčistit koberec do původního stavu, aby než se vrátí manžel ze služební cesty, nic nepoznal. Samozřejmě, že Vám můžeme pomoci, to je jasné, odpověděli jsme. Domluvili jsme si co nejbližší termín a už to šlapalo. Vzali jsme si věci a přijeli jsme na místo. Koberec byl opravdu hodně zašpiněný od temperových a vodových barev, které se vpily hluboko do koberce. Paní jsme také upozornili na to, že pokud by chtěla koberec vyčistit sama doma, nebo pomocí extrakčního čištění, pravděpodobně by nikdy nedosáhla kýženého výsledku.

 

 

Ten totiž může zajistit jen technologie…

 

efektivní čištění kobercůTen totiž může zajistit jen technologie, kterou používá naše firma, a sice Koberce, čištění Praha 1. Naše firma totiž používá čisticí metodu hloubkového strojového čištění. Tato metoda je sice velice moderní a účinná, ale je jen málo firem, které ji používají. My jsme však výjimkou, tuto metodu používáme už delší dobu a za ten čas jsme si ji podle svých zkušeností upravili a dosahujeme teď stoprocentních výsledků. Jsme hrdí, že se naše firma může řadit ke špičce v našem oboru. Koberec nebyl sice od barev celý, ale zato se barvy zažraly hodně do hloubky. Štěstím bylo, že se na nás maminka obrátila okamžitě, mohli jsme tak koberec vrátit do původního stavu.

levné čištění koberců

Metoda hloubkového strojového čištění spočívá v tom, že se do hloubky zapraví kvalitní chemická kosmetika. Ta poté působí v samé struktuře koberce, a to za pomoci extrémně výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči. Tato specifická, a přitom stále šetrná kosmetika spolehlivě nabalí do vzniklé pěny veškeré nečistoty, a to i v hloubce struktury koberce a také včetně už dávno zašlých nečistot. Navíc také nabere alergeny, roztoče a v neposlední řadě celý koberec pořádně vydezinfikuje. Koberec se nám nakonec podařilo krásně vyčistit. Mladá maminka z něj byla nadšená a už se jenom těšila, až se její manžel vrátí domů. A vůbec nic nepozná a jenom ji pochválí, že se moc hezky starala o děti. To nás velice těší, protože spokojenost našich zákazníků je i naší spokojeností.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top