Čištění podlah

Skvrny po oleji. Strojové čištění Mikulov. Nano impregnace průmyslových podlah. Voskování linolea

Mikulov čištění podlah

 

Často se o víkendech podle manželčiných slov rýpu v autě. Rýpáním bych to nenazval, ale je fakt, že mě baví trávit volný čas v garáži. Snažím se dát do kupy veterána, kterého jsem podědil. Netroufl bych si dělat něco s autem, kterým normálně jezdíme do práce. Ale u toho starého jsem si řekl, že tomu už víc uškodit snad ani nemůžu. Většinou s autem nevylízám z garáže, ale posledně bylo venku tak hezky, že mi přišla škoda jen tak být zavřený v garáži. Proto jsem auto vystrkal před garáž, tedy na dvorek, že budu pracovat tam.

Černý olej na dvoře

Než jsem si došel pro nářadí, tak jsem si všiml, že z auta vytekl špinavý olej. Hned jsem si vzpomněl na ženu, jak bude vyvádět. Proto jsem auto raději rovnou zastrkal zpátky do garáže. A rovnou jsem skočil pro rýžák a dal se do drhnutí. Což se ale jaksi minulo účinkem, protože ten hutný černý olej prostě dolů nešel. Po půl hodině drhnutí jsem to vzdal a raději si sedl k počítači. Chtěl jsem najít nějakou alternativu, co by se s tím dalo udělat. Ať jsem nad tím přemýšlel, jak jsem přemýšlel, nejlíp mi z toho všeho vzešla varianta pozvat si na to profesionály. Protože jsem se skvrn chtěl zbavit nadobro, aby byl pokoj.

Pomoc profesionálů

Začal jsem si proto pročítat recenze na různé úklidové firmy. Co se týče pozitivního hodnocení, výrazně ostatní firmy převyšovala společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mikulov čištění podlah. Tak jsem tam rovnou zavolal a byli tam moc vstřícní, nabídli mi brzký termín, takže to bylo super. A SERVIS k úspěšnému strojovému čištění podlah používá kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Metoda kotoučového stroje je totiž geniální v tom, že v sobě kloubí naprostou účinnost se šetrností. Takže v žádném případě nemůže dojít k poškození podlahy.

Šťastný konec

Když k nám pracovníci A SERVISU přijeli, tak u čištění pak postupovali následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čisticí značkové chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je nějakým způsobem napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou. Ptal jsem se proč a je to z toho důvodu, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku. Pak už se vše nechalo jen doschnout.

Výsledek dokonce předčil má očekávání. Nejen že po olejových skvrnách nezůstala na dlažbě ani památka, ale podlaha se celkově oživila. Opět získala původní barvu, což jsem ani netušil, že byla už tak zásadně jiná. Dlažba zkrátka běžným používáním a působením meteorologických vlivů zajde. A tak nějak zešedne. Takže jsem vlastně kvůli skvrně po oleji nechal udělat generální vyčištění dlažby a ženě jsem to taky tak podal, jen jsem vynechal ty skvrny. A byla samozřejmě nadšená. Takže konec dobrý, všechno dobré.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top