Čištění a úklid

Šlo jim to od ruky jedna báseň

Mytí oken Praha

Pracuji v jednom wellness centru, kdy jsem něco jako hlavní dozor nad úklidem. A už nějakou dobu jsem si všímala, že fasáda na tom není úplně nejlépe. Byla na několika místech špinavá, ale to nebylo všechno. Našla jsem tam i plíseň. Jenže tohle bylo úplně mimo možnosti toho, o co se mohl náš úklidový personál postarat. Tak jsme informovala vedení, že by bylo důležité, aby bylo o to postaráno, a že my to určitě nezvládneme.

Takže ať se na to najme nějaká firma. Oni s tím souhlasili, jen řekli, ať nějakou najdu. Tak jsem si hned sedla k internetu a hledala nějakou firmu, která by se o to postarala. A jednu dobrou jsem našla. Jedná se o úklidovou firmu, která se o to postarala. Našla jsem ji na internetu a měla samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich.

Byla…

Byla jsem ráda, že Mytí oken Praha nám nabídli termín do dvou týdnů, protože jsem se bála, že na to budeme muset hledat dlouho. A o všechno se perfektně postarali. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, který všechnu špínu a nečistoty vyčistili, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály.

Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách, takže si jí můžete pojistit jakoukoli stěnu. A nejen stěnu, ale třeba i nábytek. A proto jsme si jej nechali dát i dovnitř domu, abychom měli jistotu, že problémy s plísněmi už opravdu nebudeme muset řešit. Dozvěděli jsme se od nich, že plíseň vzniká opravdu hodně snadno.

Na všech…

Na všech zateplených fasádách se asi po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá skoro na každém zatepleném domě. Což je rozhodně nevýhodou. Takže jedno nebo druhé. A proto je lepší si pořídit nátěru LSG, protože tak se postaráte o to, že s tím už nebudete mít žádné problémy.

Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit. Protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. My si pro jistotu ten nátěr nechali dát dovnitř, protože i vevnitř se dělají plísně a tam jsme o ni samozřejmě taky nestáli. A díky tomu budeme mít jistotu, že vše bude v pořádku. Stejně tak jako my. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Najdete tam toho hodně. Nabízí mnoho dalších úklidových služeb. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top