Čištění a úklid

Sousedy si nevyberete, ale úklidovou firmu ano!

umývaní oken

Kdo by je nechtěl? Krásně umytá a lesklá okna jsou chloubou každé domácnosti. Bohužel jejich čistota málokdy vydrží dlouho. Zvláště když bydlíte jako já blízko ne moc ohleduplných sousedů, kteří občas na dvoře pálí kdejaké svinstvo. Tento problém může vyřešit nanesení prostředku GLS na plochu skel. Tato hydrofobní impregnace je zvláště vhodná pro okna se špatnou dostupností nebo okna ve výškách. U nás se maximálně tato technologie osvědčila. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nástřiky provádí, GLS doporučuje také na administrativní budovy, hotely, restaurace, banky a obchodní centra. umývaní oken

jak mít zářivě čistá oknajak kvalitně vyčistit oknalešticí přípravky na okna

Nanotechnologie funguje…

Nanotechnologie funguje na principu lotosového efektu, kdy se špína a voda spojují do malých kuliček, které jsou odpuzovány ze skleněné plochy. Zjednodušeně lze říci, že vám okna myje déšť, vítr a gravitace. Nanotechnologický nástřik je funkční zhruba pět let, ale v omezené míře funguje déle. Během této doby není nutné vnější stranu oken vůbec mýt. GLS Vám zaručí samočisticí funkci Vašich oken. Firma A SERVIS Vám okna nejen kvalitně umyje, ale zajistí právě také nátěr GLS. Jejich pracovníci myjí běžně znečištěná okna, jakož i okna silně znečištěná stavebními pracemi, rekonstrukcí nebo po malování.

jak docílit triku suchého leštěnímytí oken vez leštidel levné mytí oken

Úspěšné umývaní oken…

Úspěšné umývaní oken má jednoduchý postup. Nejprve se okna a rámy umyjí nepěnícím saponátovým roztokem a pomocí rozmyváku se důkladně vyčistí. Pak se voda setře gumovou stěrkou a na závěr se skleněná plocha vyleští suchou bavlněnou plenou. Zaměstnanci firmy nepoužívají žádné leštící prostředky, po kterých vznikají viditelné kruhy pro leštění. Pokud jsou okna opravdu důkladně umytá, není v podstatě co leštit. Trik suchého leštění je léty vyzkoušený. Po čase i lehce špinavá a zaprášená okna vypadají slušně, protože se na nich prach usazuje stejnoměrně. Zatímco v případě použití leštícího přípravku, se prach drží při tazích po leštění.

Úklidová firma vám zajistí jednorázové mytí oken i výloh, nebo si můžete zvolit pravidelné mytí podle zvoleného cyklu. Tuto službu využívají převážně obchody a kavárny v obchodních centrech. Ale firmu je možno objednat i do k Vám domů. Více se dozvíte z jejich internetových stránek.

mytí, leštění a impregnace okendlouhotrvající efekt mytí okenimpregnace oken

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top