Čištění a úklid

Nemáte dobré zkušenosti s čištěním koberců? Zkuste – Čištění sedaček a koberců Praha 10!

Čištění koberců Praha 10

S čištěním koberců firmou jsem měl zatím vždy jen negativní zkušenosti. Nikdy jsem nezažil, že by čištění dopadlo dobře. Jednání zaměstnanců těchto firem bylo otřesné, výsledek čištění příšerný a suma, kterou si za to účtovali, byla nehorázná. Zařekl jsem se, že už koberce firmou nenechám čistit. Jenomže to bylo kdysi. Teď, když jsem se sestěhoval se svou přítelkyní, museli jsme rozhodovat společně. A ona byla zvyklá nechávat koberce jednou ročně vyčistit.

Hloubkové čištěníChemické čištěníKartáčové čištění

Zvolili jsme opět A SERVIS LIPKA s.r.o. Čištění koberců Praha 10

Dlouho jsme se přeli, jak to vlastně uděláme. Nakonec jsem, opět, ustoupil. Domluvili jsme se, že je opět necháme vyčistit firmou A SERVIS LIPKA s.r.o. Čištění koberců Praha 10, u které přítelkyně čištění objednává, a podle výsledku se rozhodneme, jestli nám to stojí za to. Byl jsem dost skeptický a dělal jsem to jen proto, abych pak přítelkyni mohl ukázat, že to nemá cenu. Ale firma mě v mnohém překvapila.

Milý a profesionální přístup zaměstnanců

Všichni zaměstnanci se k nám chovali mile a zdvořile. Snažili se nám vyhovět, jak jen to šlo. Taktéž ochotně odpovídali na jakékoli dotazy. Navíc i cena byla přijatelná a její kalkulaci jsme dostali předem. Nedočkavě jsem pak čekal na průběh a výsledek čištění. Byl jsem zvědavý, jestli to bude také na vysoké úrovni. Koberce čistili metodou, kterou jsem neznal. Bylo to strojové čištění. Musím uznat, že tato metoda má něco do sebe. Je velice efektivní – mnohem více než cokoli, co jsem do té doby viděl.

Jak vyčistit koberceKvalitní čištění koberců a sedačekČištění skvrn

Kvalitní strojové vybavení a značkové přípravky = skvělé výsledky

Kvalitní strojové vybavení firmy a značkové přípravky umožňují dosahovat skvělých výsledků. Ať jsem se snažil hledat nedostatky kde se dalo, nemohl jsem je nikde najít. Dokonale vyčištěné koberce mě umlčely. Úroveň A SERVISU je nedostižná. Tímto čištěním mě přesvědčili na sto procent o své profesionalitě. Co se týče koberců, jsem od té chvíle s přítelkyní zajedno a s firmou každoročně spolupracujeme. Čištění koberců Praha 10!

 

Čištění pohovekČištění čalouněníStrojové čištění

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top