Čištění podlah

Špinavá podlaha v autoservisu

hydrofobní impregnace na podlahy

Zdravím, pokud hledáte nějakou dobrou firmu na čištění podlah, tak vám můžu jednu vřele doporučit. A tou je úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pracuji v autoservisu a naše linoleum už bylo hodně špinavé. Jistě, že se náš úklidový personál o vše staral. Jenže když pracujete v prostředí, jako je to naše, tak je těžké, aby podlaha byla opravdu čistá. Vždyť při naší práci se zašpiní od všelijakých věcí, od mastnot, a tak podobně. Tudíž jsme se rozhodli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Jenže jsme žádnou neznali, tak jsme hledali na internetu. A tam lidé na fórech a tak hodně vychvalovali jednu úklidovou firmu. A tak jsme se podívali na jejich stránky. A ty působily odborně a profesionálně, takže jsme si řekli, že to bude ta nejlepší volba. hydrofobní impregnace na podlahy

ceník čištění podlahčištění průmyslových podlahčištění podlah v domácnosti

A po této zkušenosti musím říct, že…

A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí jen tu nejlepší práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Naše podlaha je teď krásně vyčištěná, zbavena opravdu velkého množství šmouh a všeho možného, co na té podlaze strašilo. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je super, protože to se v naší práci taky hodí. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná. A skvělé je, že ten vosk je hydrofobní, takže odpuzuje veškerou špínu a nečistoty a vodu. A když potřebujete novou vrstvu, tak starou nemusíte strhávat, což je taky super.

čištění mramorových podlahrenovace podlahvoskování podlah

Tímto bych chtěl…

Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a mě nenapadá nic, co bych této úklidové firmě mohla vytknout. Jediné, co mě napadá jako negativum je cena. Je sice o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Jejich služba je opravdu kvalitní a cena není zase tak vysoká, aby si to nemohl dovolit každý, kdo to opravdu potřebuje. Další podobné ošetření může být i hydrofobní impregnace na podlahy.

Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se my s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto je všem vřele doporučujeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má firma skutečně široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.

fluatace podlahypřípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahu

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top