Čištění a úklid

Špinavá skla zimní zahrady naruší atmosféru celého prostoru

péče o skla zimní zahrady

Když se před pěti lety na maminčino přání vybudovala v druhém patře domu zimní zahrada, nikdo netušil, jaké praktické nesnáze s tím budou spojeny. Tou nejsložitější je mytí skel zvenčí. Maminka to ale zjistila záhy. Vzhledem k tomu, že zahrada je situována na jižní stranu, jsou nečistoty na sklech ještě patrnější než obvykle. výškové práce Praha

skleněné plochy      zimní zahrady      péče o skleněné povrchy

Během těchto pěti let…

Během těchto pěti let jsme mytí skel řešili nejrůznějšími způsoby. Nejčastěji jsme používali teleskopickou tyč, pomocí které se skla dala vyčistit, ale je jasné, že takovéto mytí nikdy nenahradí práci rukou. Nedařilo se nám vyčistit všechnu špínu, a to, že na sklech zůstávaly šmouhy, už bylo to nejmenší.

Jenomže taková zimní zahrada…

Jenomže taková zimní zahrada, kde jsou okna tím největším strašákem, je k smíchu. Maminka si vždycky přála, aby se zahrada stala její oázou, ve které bude relaxovat, ale s věčně umazanými okny to nebylo možné. Maminka proto zimní zahradu přestala využívat a nás mrzel ten nevyužitý prostor.

sklo a zimní zahrada            profesionální tým okenářů            okna bez vad

Jednou jsem na internetu narazil…

Jednou jsem na internetu narazil na firmu výškové práce Praha., která provádí výškové mytí oken. Řekl jsem si, že za zkoušku by to možná stálo. Poslal jsem je k rodičům, u kterých se s pomocí horolezeckého vybavení pustili do čištění skel. Zvládli to moc hezky, především leštění se jim povedlo. Skla zůstala průzračně čistá a nehyzdila je jediná šmouha. Zimní zahrada najednou vypadala zase skvostně – až se mi nechtělo věřit, jak umytá okna změní atmosféru v místnosti. výškové práce Praha

A SERVISEM LIPKA, s.r.o. jsme si domluvili pravidelné návštěvy a maminka si začala opět budovat svoji zelenou oázu. Je to tam teď úplně jiné. Maminka všechno najednou dělá s větší chutí, konečně se jí splnil sen a zimní zahrada má své využití.

dobře odvedená práce      sklo a průhlednost      dokonalá čisota skel

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top