Čištění a úklid

Se špinavou podlahou vám pomůže strojové čištění. A to v každém ohledu

mytí linolea

Jsem majitelkou menších spa, kde máme dvě sauny, jeden velký bazén, dvě vířivky a jeden masérský sál. A už dlouho jsem si říkala, že podlaha není úplně v nejlepším stavu, a že by bylo načase s tím něco opravdu udělat. Snažila jsem se ji vyčistit, ale upřímně to vypadalo, jak kdybych se vůbec nesnažila. Takže bylo potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. A já s tím neměla moc zkušeností, tak mi se vším zařizováním pomáhal manžel. A nakonec jsme si vybrali. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a odvedli skvělé mytí linolea. Dokonce neměli potíže s prací v opravdu večerních hodinách. Nechtěla jsem kvůli tomu zavírat. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V…

V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A můj manžel taky, když se pak přišel podívat. Dále mi doporučili, abychom si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk…

Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. A hlavně podlaha pak méně klouže, což bylo přesně to, o co mi šlo. Je to pak mnohem bezpečnější, což je pro cvičení opravdu důležité. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top