Mytí oken

Nevíte si rady s vašimi špinavými okny? Spolehněte se na nanoimpregnaci

Mytí oken Praha 10

S manželem…

S manželem bydlíme ve velké rodinné vile, kde spolu s námi bydlí i naše tři děti. A protože jsme oba dva pracovně hodně vytížený a náš dům je opravdu velký, tak máme paní na úklid. Ale i ta nezastane úplně všechno, například mytí oken z vnější strany v patrech. A protože už byla okna špinavá, bylo potřeba se o to postarat. Takže nejmoudřejším řešením bylo obrátit se na nějakou úklidovou firmu. A tak jsme hledali na internetu podle recenzí a rozhodli jsme se pro spojené podniky Mytí oken Praha 10, protože měly samé dobré reference, lidi na diskusních fórech je opravdu vychvalovali. A i my jsme s nimi nadmíru spokojení. Domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. S takovou firmou je opravdu radost spolupracovat, protože když vám někdo nabídne dobré služby a je ke všemu milý a spolehlivý, tak se toho pak jen tak nechcete vzdát.

 

Cena…

Cena nám přišla v pořádku a dle našeho názoru dostupná pro všechny, kteří by tuto službu mohli potřebovat. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě velký. A je skvělé, že se zabývají i celou řadou dalších úklidových služeb. Určitě se na ně obrátíme i s čištěním podlah, protože tuto službu od nich lidi taky velmi vychvalovali a podlahy jednou za čas také potřebují pořádné vyčištění, aby se prodloužila jejich životnost. A taky vyzkoušíme i jejich čištění koberců. A tato firma nám toto rozhodně může zařídit. Takže tuto firmu za svou rodinu mohu vřele doporučit. Okna jsou stále lesklá jako zrcadlo a my s nimi už nemusíme prakticky nic dělat.

 

Prach…

Prach nebo něco podobného z venku smyje déšť a zevnitř se okna prakticky nešpiní, takže jsou naprosto v pořádku. Dali na okna totiž nějakou impregnaci, takže je s nimi už mnohem méně práce. Osobně mě tak firma zaujala natolik, že jsem ji doporučila i u nás v práci. Protože tam na firmu, se kterou jsme spolupracovali, už nějakou dobu docela nadávali. Ale věřím, že kolegové s firmou A SERVIS LIPKA budou spokojení tak jako my. Jejich služby navíc realizují jak po České republice, tak i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. My se na ně začali obracet i ohledně dalších úklidových služeb, protože si je opravdu nemůžeme vynachválit. Takže je vám opravdu moc doporučuju. Jejich profesionalita je k nezaplacení. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top