Čištění a úklid

I špíně na koberci můžete dát sbohem. Stačí se spolehnout na strojové čištění koberců Praha

Čištění koberce Hradec Králové, diskuse

Vyčistit koberec svépomocí není nic jednoduchého, protože může často dojít k poškození struktury vašeho koberce, a i tak nemáte jistotu, že váš koberec bude beze skvrny. Proto službu čištění koberců v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. Náš tým specialistů před nedávnem navštívil domácnost, která potřebovala vyčistit koberec, na němž bylo vidět, že se občas chodilo v botách. Majitelé nám vysvětlili, že sice měli doma zákaz chodit v botách, hlavně v předsíni to bylo někdy nemožné udržet.

Zvlášť když se jim tam vyzouvala či obouvala návštěva, která zapomněla na to, že má jít před dveře. A samozřejmě tam občas někdo tajně v botách vběhl, obzvlášť jejich děti. Proto se na nás obrátili s prosbou, zda bychom se pokusili obnovit čistotu jejich koberců. Nejdříve prý zvažovali, že by se to pokusili vyčistit sami, ale báli se, aby nedošlo k poškození jejich koberce, což bylo rozhodně rozumné.

Protože…

Protože k tomu právě za použití nekvalitních obyčejných kartáčů dochází. Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA Recenze čištění koberce Praha spočívá právě ve kvalitní technologii – využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče.

Dochází…

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody významně prodloužíte životnost vašich koberců.

Koberce bezradných majitelů jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží, koberec byl opět v pořádku. Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším, protože extrakční metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top