Mytí oken

Spolehněte si na profesionály, výškové mytí oken, prosklených fasád a stěn Praha

mytí oken Praha 9

Moje maminka…

Moje maminka měla již delší dobu problémy s klouby a před měsícem musela jít dokonce na operaci kolene. A to jí není ani šedesát. Byla vždy velmi aktivní ženou, která se věnovala různým sportům. Vlastně až do nedávné doby hrála ještě poměrně často s přáteli tenis. Teď, po té operaci, ale vyhlídky nejsou moc dobré. Asi bude muset přesedlat na jinou, klidnější činnost. Třeba kroket a podobně. Nebo činnost, která tolik klouby nezatěžuje, jako je cyklistika nebo plavání. Uvidíme, kam se ti vyvine. Jak se po rekonvalescenci bude cítit.

Každopádně má od nás nakázáno, že pokud bude s něčím potřebovat pomoci. Jako například něco těžšího přestěhovat, okopat zahradu nebo třeba umýt okna, má se na nás obrátit. Ono to totiž není vůbec sranda. Maminka se snaží odmlouvat, protože byla zvyklá, že všechno hravě zvládala. Teď již nějakou dobu, když se začalo koleno ozývat více, omezila své činnosti na minimum. Ale nerada. Pořád se nám omlouvala a chtěla se něčím za naši pomoc odplatit. Byli jsme tak hojně zásobeni jídlem a s radostí sobě vlastní pohlídala vnoučata, pokud jsme zrovna nemohli.

 

Blížily…

Blížily se její jmeniny, a tak jsme začali hloubat, co by se jí tak hodilo, s čím ji ušetříme práci. Tak jsme se rozhodli, že před samotnou oslavou pozveme nějakou úklidovou firmu na její okna, kterých má skutečně dost. Nebyla již téměř rok myta, a podle toho taky začala vypadat. Bohužel jsme s žádnou osobní zkušenost neměli. Tak jsme se obrátili na naše známé, jestli o někom nevědí. Tip na jednu přišel za minutu dvanáct. Jeden kamarád, kterého jsme již delší dobu neviděli se nám ozval přes sociální síť. slovo dalo slovo a dostali jsme se nějak k dárku k maminčině svátku. Zmínili jsme se, že hledáme firmu, ale nechceme jít úplně na slepo. On nám doporučil mytí oken Praha 9, s kterou spolupracuje již dlouhá léta a nemůže si ji vynachválit. Jejich záběr je ale mnohem větší, než je mytí a leštění oken.

 

Provádí…

Provádí také strojové hloubkové čištění koberců nebo tepování koberců. Čištění a voskování podlah a to: dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy. Odstraňuje graffiti a nanáší ochranu u graffiti. A věnují se ještě dalším věcem, třeba odstraňování plísní.Koukli jsme se na jejich webové stránky a jejich činnost nás velmi zaujala. Obratem jsme tam zavolali a domluvili si termín. Samozřejmě co nejdřívější. Překvapili nás tím, když řekli, že se u mamky mohou zastavit tentýž týden. Bylo to skvělé. Měli jsme radost, že se okna stihnou umýt ještě před jejím svátkem. S prací zaměstnanců A SERVISU jsme byli naprosto spokojeni a můžeme je jen doporučit dále.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top