Čištění a úklid

Sprejeři se rádi objevují v nejméně vhodné chvíle, připravte se na to

Odstraňování graffiti Brno

Jaká je nejhorší doba pro nový nátěr domu? Těsně před tím, než sprejeři stěnu pokryjí graffiti. Zní to neuvěřitelně, ale stalo se nám to. V první chvíli jsme nadávali a hořekovali, jakou máme smůlu, že se nám to stalo právě v takovou chvíli. Říkali jsme si, že je to nespravedlnost, přemýšleli jsme nad tím, proč se to stalo právě nám, a napadaly nás ještě další podobné a nic neřešící myšlenky. Odstraňování graffiti Brno.

Když už té sebelítosti bylo víc než dost, začali jsme nad tím konečně přemýšlet konstruktivně. Zjistili jsme, že existují docela účinné možnosti, jak graffiti ze stěny nejen odstranit, ale jak také zajistit, aby nebylo další nasprejování pro stěnu devastující. V této záležitosti nám největší pomoc poskytla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Manželka chtěla najít firmu, která graffiti odstraní, a nakonec se jí podařilo najít takovou, která naše problémy a obavy ze sprejerů vyřešila zcela.

Odstraňování graffitiGraffiti na brizolituVandalové - sprejeři - graffitiNejčastější vandalismus - graffiti

Vypadalo to následovně: zaměstnanci firmy… Odstraňování graffiti Brno…

Vypadalo to následovně: zaměstnanci firmy k nám přijeli. Snažili se co nejšetrněji odstranit ze stěny graffiti, podařilo se jim to téměř dokonale. Jen trošku na některých místech poškodili nátěr, ale to jsme zase opravili. Potom se provedla důležitá fáze, kdy se nanesl antigraffitový nátěr. A protože se u nás sprejeři v poslední době často objevují, měli jsme už i příležitost vyzkoušet, jak nátěr a doprovodná služba A SERVISU funguje.

Odstraňování graffiti Praha

Ihned po zjištění, že sprejeři zase dům posprejovali, jsme firmu kontaktovali, její zaměstnanci od té doby měli dva týdny na to, aby k nám přijeli situaci vyřešit. Objevili se u nás už během prvního týdne. Graffiti velice snadno odstranili bez jakéhokoli poškození. Místo, ze kterého graffiti odstraňovali, potom znovu ošetřili ochranným nátěrem, aby i příště byla stěna chráněná. Úžasná práce!

 

 

 

 

úspěšné odstraňování graffitiodstraňování graffiti ceníkMozaiková stěna bez graffitiodstraňování graffiti z rodinného domu

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top