Čištění a úklid

Strojová metoda si poradí s jakoukoli špinavou podlahou

voskování linolea

Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb. Jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Po důkladném vyčištění následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Je…

Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré voskování linolea. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát ž třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Pracujeme…

Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jednom obchodě s plavky. Už se o to nedokázali o to postarat sami. Podlaha byla samá šmouha a zanešené fleky, tak vyhledali naši pomoc. A bylo to rozumné, protože vyčistit něco takového „domáckým“ způsobem je prostě neuvěřitelně těžké. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem. Dále si ji majitel nechal na naše doporučení i zakonzervovat. Protiskluzový efekt naše vosku má velké výhod a ve vinárnách a v dalších podnicích má velké výhody, kteří zajisté ocení nejen zaměstnanci, ale i zákazníci.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top