Čištění podlah

Strojové čištění dokáže vaši podlahu vyčistit k nepoznání. Hydrofobní impregnace na podlahy

hydrofobní impregnace na podlahy

Pracuji jako finanční poradce a denně do naší kanceláře přijde několik klientů, kteří potřebují poradit s jejich financemi. A vždycky jsem si potrpěl na kvalitu a k té podle mého názoru patří i čistota interiéru, v němž pracujete. Takže když jsem si všiml, že naše podlahy už nevypadají zrovna jako ze škatulky, tak že by se s tím mělo začít něco dělat. Koneckonců prostředí je ta první věc, na kterou se klient dívá, ať už přijde kamkoli a první dojem je velice důležitý. O tom ví prakticky každý. Nakonec jsem se rozhodl, že bude nejlepší, když se o to postará nějaká úklidová firma. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne. Tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu na téma hydrofobní impregnace na podlahy. Chtěl jsem mít jistotu, že to dobře dopadne, tak jsem se chtěl obrátit na někoho, kdo by měl dobré reference.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

A po přečtení několika fór…hydrofobní impregnace na podlahy

A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění podlah. A protože podle recenzí tato firma odváděla opravdu dobrou práci, rozhodl jsem se právě pro ně. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, takže jsem se nemusel nějak dlouho rozhodovat. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, za což jsem byl rád, protože jsem nechtěl rušit schůzky s klienty. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z firmy předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku.

staré nečistoty na podlazeco dělat s podlahamistará podlaha a jak ji obnovit

Nijak mě přemlouvat nemuseli…

Nijak mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže za vámi přijedou kamkoli, kam potřebujete. K jejich službám dále patří i čištění koberců, mytá oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam nejdete vše, co byste mohli potřebovat. hydrofobní impregnace na podlahy

hloubkové vyčištění podlahyobnova zašlé podlahyneagresivní chemie na podlahy

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top