Čištění a úklid

Strojové čištění koberce mě příjemně překvapilo, takovou kvalitu jsem nečekala

čistírna potahů pro domácnosti

V poslední době jsem trošku zanedbávala pravidelnou údržbu koberců. Už tři roky nebyly čištěné, a to jsem si do té doby zakládala na čištění dvakrát za rok. Jenomže firma, kterou jsem vždy koberce nechávala vyčistit, skončila a hledat další se mi moc nechtělo. Takže jsem to pořád odkládala, až z toho najednou byly tři roky. I na kobercích to bylo poznat, vypadaly docela zanedbaně. Občas potřebují i čištění namokro. Prozkoumala jsem několik možností a z nich nakonec vybrala firmu Čištění koberců Praha 10, která působila nejpřesvědčivěji.

rychlé čištění koberců koberec a domácí mazlíčci skvrna od kávy na koberci čištění

Firma sice používala strojové čištění, které…

Firma sice používala strojové čištění, které jsem neznala, ale měla za sebou mnoho let zkušeností, kvalitní tým zaměstnanců. Dobře vybavený strojový park a používala značkovou čisticí chemii. Takže jsem se nemusela bát, že by došlo k poškození koberců. Nakonec jsem zjistila, že strojové čištění je mnohem lepší, než čištění, které jsem do té doby objednávala. Výsledný vzhled koberců, i když až po třech letech čištění, byl úplně na jiné úrovni. Zašedlé barvy byly zase zářivé, pryč byly skvrny i nečistoty zašlapané v kobercích.

vyčištění koberce do hloubky jak účinně odstranit roztoče z koberce děti a koberec

Také mě potěšilo, že zaměstnanci…

Také mě potěšilo, že zaměstnanci na závěr vysáli koberec tak silným vysavačem, že koberce vysušili téměř dosucha. Tentokrát už jsem nemusela tak dlouho čekat, než vyschnou úplně. Navíc pod jedním z koberců jsem měla plovoucí podlahu. Vždy jsem při dlouhém schnutí koberce trnula, jestli se podlaha pod ním nezvlní. Mimořádně spokojená jsem byla i s příjemným vystupováním týmu firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Všichni byli ochotní a milí, jednalo se mi s nimi výborně. Čištění koberců Praha 10. Čištění koberců Praha 10

metodicke čistenie kobercov Ako vyčistiť koberec hl'bkové čistenie kobercov

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top