Čištění a úklid

Strojové čištění koberců přímo u klientů doma, stojí to za to!

uklízení po dětech

Co se týče čištění koberců, nejsem v tom žádný nováček. Dlouho jsem si koberce čistila sama ručně, ale byla to hrozná práce. Potom jsem je jednu dobu vozila do čistírny, ale to je taky dost náročné. Zkuste si vozit obří koberce po městě v osobním autě. Navíc se mi nezdálo, že by byl výsledný efekt nějak omračující. Za ty peníze mi to nestálo. Proto jsem se rozhodla využít služeb firmy, která navštěvuje zákazníky u nich doma a na místě jim koberce vyčistí. Já jsem si zvolila Čištění koberců Praha 10. Byla jsem překvapená flexibilitou firmy. Ochotně mi vyšli vstříc s prvním navrhovaným termínem, dokonce ani nevadilo, že šlo o pozdější odpolední hodiny.

desinfekce koberců hloubkové čištění fixy na koberci

Nečekala jsem od nich žádný zázrak, ale…

Nečekala jsem od nich žádný zázrak, ale těšila jsem se, že díky tomu, že dojíždějí ke klientům domů, ušetřím čas a nebude mě to stát tolik námahy. Ale musím říct, že mě čištění firmy nadchlo. Samozřejmě, že jsem doufala, že čištění dopadne co nejlépe, ale až takový výsledek jsem nečekala! Byla to nádhera! Při žádném předešlém čištění se nikdy nepodařilo to co nyní. Zašedlé barvy koberce se čištěním prozářily, koberce celé ožily. Byl to neuvěřitelný rozdíl. Čištění koberců Praha 10

koberec v kuchyni péče o koberec skvrna od alkoholu na koberci

Pracovníci firmy mě informovali, že…

Pracovníci firmy mě informovali, že těchto skvělých výsledků dosahují díky precizní technice strojového čištění a kvalitnímu čisticímu prostředku. Použili kotoučový stroj s rotačními kartáči. Ke konci jsem je požádala, jestli bych si mohla sáhnout na štětinky kartáčů. Chtěla jsem totiž vědět, jestli nejsou příliš drsné a nenarušují tak vlákna koberce. Ale na dotek byly velice jemné, k vláknům jsou určitě šetrné. Navíc díky jejich délce se podařilo odstranit nečistoty z hloubky. Jsem moc spokojená, teď už vždycky objednám čištění u A SERVIS LIPKA, s.r.o.

koberec v kuchyni jak se poprat se skvrnami nápoj na koberci

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top