Čištění podlah

Strojové čištění je lékem pro jakoukoli nemocnou podlahu. Odstranění vosků, šmouh, lepidel

umývanie betónových podláh

U nás…

U nás doma jsme měli menší nehodu. Naše děti seděly v obýváku, dívaly na pohádku a lepily si u toho nějaké obrázky. A nějak jsme se s manželem na tu televizi moc zakoukali a nevšimli jsme si, že spousta lepidla není jen na novinách na stolku, ale i na zemi. A snažila jsem se to vyčistit, ale jen jsem to více rozmatlala. A manžel si s tím také neporadil. Tak jsme si řekli, že si zkusíme nechat pomoci od nějaké firmy. Koneckonců ty podlahy nebyly hloubkově čištěné od té doby, co jsme si je pořídili. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazil jsme na specialisty na odstranění a odmytí starých vosků, lepidel, černých šmouh do pneumatik, čištění, impregnaci betonových průmyslových podlah, litých stěrek a voskování linolea společnost Mytí betonových podlah, která měla opravdu vynikající reference. Tak jsme si řekli, že se obrátíte právě na ně. Lidem z A SERVIS LIPKA, s. r. o. jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Domluvili jsme s nimi na termínu a kalkulaci a všech ostatních náležitostech.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům. Z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše teta. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění. Což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt. Což je opravdu skvělá věc, protože aspoň děti neuklouznou, když zas budou zběsile pobíhat nebo něco. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

 

Takže…

Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. My určitě vyzkoušíme jejich mytí oken. Je to moje nejmíň oblíbená úklidová práce, a i na to jsou na internetu perfektní recenze. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a V Rakousku.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top