Čištění podlah

Strojové čištění podlah dokáže zázraky. Čištění dlažby

Čištění dlažby

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, čištění dlažby, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

K úspěšnému strojovému čištění podlah…

K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky…čištění dlažby

Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni.

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy v jednom bytě, který majitelce sloužil jako fotoateliér. A protože je matka samoživitelka, a proto i velmi časově vytížená a zároveň nebyla spokojena se stavem podlah, tak se rozhodla, že využije našich služeb. A my jsme se o vše postarali a podlahu vyčistili. Poté jsme nanesli i vosk, aby podlaha vydržela déle čistá a získala i protiskluzový efekt, který paní velmi ocenila. Byla z našeho čištění opravdu nadšená a říkala, že se na nás určitě neobracela naposledy. Což nás samozřejmě těší, protože neexistuje lepší reklama než spokojený zákazník. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top