Čištění a úklid

Strojové čištění je řešením pro jakýkoli špinavý koberec

uklízení po dětech

Máme čtyři děti a někdy je vážně těžké je uhlídat. Obzvlášť, když je všem pod deset let. Naštěstí se umí často zabavit samy, takže nám s manželem zbývá i prostor po odpočinek. Uznáte sami, že při čtyřech dětech je to opravdu potřeba, aby člověk nezešílel. Ale jednou se nám nechat je bez dozoru úplně nevyplatilo. Malovaly si zrovna fixami a bohužel nemalovaly jen po papírech, ale i po koberci. A vypadalo to blbě. Sice to bylo v jejich dětském pokoji a nikde jinde, ale i tak mi to vadilo. Snažila jsem se to vydrhnout, ale nešlo mi to. Zkoušela jsem na to všechny možné prostředky i rady z internetu. Myslím, že po tom, co všechno jsem vyzkoušela, bych si mohla udělat blog na téma: Co vše vám nepomůže při čištění koberce. A věřte, z těch babských rad, kterých je na internetu tuna, nefunguje prakticky nic. čištění koberců Praha 9

jak na svinčík po dětech    jak odstranit skvrny    bílé koberce a zvířata

Nakonec jsem to vzdala a místo rad na domácí čištění jsem na internetu začala hledat nějakou firmu, která má zkušenosti a dobré výsledky s čištěním koberců. Netrvalo to dlouho a narazila jsem na úklidovou firmu čištění koberců Praha 9. Měla opravdu dobré reference, všichni o nich psali pozitivně. Usoudili jsme s manželem, že to nebudou vyhozené peníze. Tak jsem jim zavolala. Dobrý dojem na nás udělali hned zezačátku, protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a byli velmi ochotní. Hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky a nabídli nám termín hned za tři dny, což jsem ocenila. Bála jsem se, aby se fixy ještě více nezažraly do koberce.

Čištění koberců…

Čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. A náš koberec byl po jejich práci jako nový. Po skvrnách od fixek nezbyla ani památka a dezinfekce v koberci krásně provoněla nejen kuchyň, ale i předsíň. Byli jsem moc rádi, že jejich kladné recenze na internetu nás nezklamaly a my se mohli přidat k řadě spokojených zákazníků.

děti a koberecfixy na koberci

Co ještě musíme vyzdvihnout, tak je i chování zaměstnanců. Jsou opravdu moc milí a ochotní a snaží se vám vyhovět ve všech požadavcích, jaké máte. Na tak vstřícné zaměstnance nenarazíte na každém rohu a mně jednání s nimi fakt udělalo radost. Z jejich odvedené práce jsme také samozřejmě nadšení a rozhodně se k této firmě budeme vracet. Nabízí totiž řadu dalších úklidových služeb, jako je mytí oken, čištění podlah, odstraňování plísně a graffiti. Je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti a vyznají se v těchto záležitostech. Opravdu je po svých zkušenostech mohu všem jedině doporučit, protože jsme s nimi byli moc spokojení.

desinfekce koberců  hloubkové čištění  kartáčové čištění  profesionální péče

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top