Čištění a úklid

Jedině strojové čištění vám dokonalé vyčistí koberec

čištění koberce

V naší firmě máme pouze jednu zasedací místnost, která se využívá nejen k poradám, ale i ke školení a při výběrových řízeních nových uchazečů. V podstatě je využívána každodenně. Jelikož koberec v zasedací místnosti již nevypadal reprezentativně, byly na něm zjevné fleky od podávaných nápojů, zašlapané nečistoty kolem stolů a u dveří.

Zasedací místnost se samozřejmě uklízí pravidelně každý den v rámci úklidu celé firmy. Vedením firmy bylo rozhodnuto, že se najme úklidová firma. Která jednorázově koberec vyčistí. Nákup nového koberce byl rezolutně zamítnut. Sice jsem měl zato, že jednorázové vyčištění jsou zbytečně vyhozené peníze, jelikož vyčistit naše skvrny stoprocentně nepůjde a za několik dní bude koberec vypadat stejně.

Jednoho…

Jednoho dne k nám přišli zaměstnanci firmy čištění koberce,které naše vedení objednalo a měli koberec v naší zasedačce vyčistit. Se zaujetím jsem pozoroval jejich pracovníky, jak nanesli chemii na celou plochu koberce, tu nechali nějakou dobu působit pro správný efekt čištění a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem tak dlouho, dokud koberec nebyl čistý. Na závěr pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč.

Koberec vypadal jako nový. Velice mě zajímaly informace o firmě, která čištění prováděla. A jak jsem zjistil,že firma je velká, disponuje velmi kvalitním zázemím s profesionálními a zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením. A která při své činnosti používá pouze nejkvalitnější  přípravky. Účinnost a kvalita jejich technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který…

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho. Dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Při čištění navíc dochází k nabytí původního objemu koberce a je vhodná pro všechny druhy koberců. Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Myslím, že já sám jejich služeb v budoucnosti využiji. Protože odvedená práce byla opravdu skvělá. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top