Čištení koberců

Díky strojovému čištění vaše koberce můžou znovu vypadat jako nové

Praní koberců Brno

Nedávno…

Nedávno jsem byla na sebe opravdu hodně naštvaná. Povedlo se mi vylít můj nejoblíbenější a k tomu pěkně drahý parfém. Spadl mi z ruky, dopadl na okraj dřevěného stolku v obýváku, tam se rozbil a celý obsah se mi vylil na koberec. A ta světle oranžová barva byla na bílém koberci opravdu vidět. Nehledě na to, že to aroma bylo opravdu silné v takovém množství, až se mi z toho občas motala hlava. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. Sedli jsme si s přítelem k počítači a hledali nějakou úklidovou firmu, která by měla dobré reference. A my se tak nemuseli bát, že to bude jen ztráta času a peněz. Po našem internetovém výzkumu jsme se rozhodli pro úklidovku Praní koberců Brno. Na centrále jsem si domluvila termín čištění nejlépe do konce týdne a vyhověli mi, takže mohli už za pět dny. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění. Nanesli chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění.

 

Chemie…

Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberce nebyly opravdu čisté. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Po skvrně od parfému nezbyla jediná malinká skvrna. Koberec vypadal nádherně a vůbec byste nepoznali, kde byl čištěný.  Co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak nejen kvalitu jejich práce ale i jejich přístup. Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Cena čištění byla sice trochu vyšší, než jsme čekali, ale nevadilo nám to.

 

Opravdu…

Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji, protože firem je dneska spousta, takže najít takovou, která by odváděla opravdu kvalitní práci, už je složitější. Takže pokud hledáte nějakou spolehlivou firmu, která odvádí perfektní práci, rozhodně se obraťte na tuhle. Já jsem s nimi byla spokojená v každém ohledu. Dále taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete i třeba čištění podlah nebo mytí oken, tak i to vše najdete v nabídce A SERVISU. A máte to se zárukou kvality. Tato firma se zabývá i čištění podlah, mytím oken a odstraňováním plísní a graffiti. A to vše realizují na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top