Nezaradené

Spolu se strojovou metodou můžete váš koberec opět oživit

Čištění koberců Brno

Láska prochází žaludkem. A moje dcera si to hodně vzala k srdci a vždycky se snažila se naučit se dobře vařit. A musela jsem uznat, že na to, že je jí teprve patnáct, tak už umí uvařit prakticky všechno a některá jídla umí lépe jak já. Ale jednou se jí úplně nedařilo. Dělala zrovna špagety a hrnec s boloňskou omáčkou se jí převrhl na zem. A protože máme v kuchyni koberec, tak to byl opravdu průser.

Snažily jsme se to sice obě vyčistit, ale než že bychom to vyčistily, jsem měla pocit, že jsme to spíše akorát ještě víc rozpatlaly.  Takže jsme běžely do drogérie pro speciální přípravky na čištění koberců. Ale ani ty si s tím nedokázaly poradit. Takže nám nezbylo nic jiného, než si na to najmout úklidovou firmu. A manžel hned řekl, že když už do toho máme investovat, tak si rovnou necháme vyčistit všude. Protože ručním čištěním je prostě nikdy pořádně nevyčistíte. – Čištění koberců Brno

Možná…

Možná je udržíte v nějaké určité normě, ale rozhodně tím neudržíte jejich stálý vzhled. Tak jsme si řekli, že by nebylo od věci to čištění vyzkoušet. Ale než jsme se chtěli pro někoho definitivně rozhodnout, tak jsem prvně na internetu hledala někoho, kdo by měl opravdu dobré reference. A po přečtení několika recenzí na internetu jsem si vybrala firmu Čištění koberců Brno. Zavolala jsem jim a snažila se s nimi domluvit co nejbližší možný termín, aby se skvrna do vláken koberce zažrala co nejméně.

Vyšli mi vstříc a přijeli hned za dva dny, i když to bylo ve večerních hodinách, protože jinak nemohli. Pro svou práci využívají speciální kartáčovou metodu. Která díky jemným štětinám a kvalitní kosmetice z koberců vytáhne veškeré nečistoty, které nežádoucí fleky na kobercích nezanechalo. Koberec vypadal jako nový, odvedli prostě vynikající práci.

Proto…

Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože jsou skutečnou špičkou ve svém oboru. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a opatrní k nábytku a všemu, kde probíhalo čištění, takže jsem s nimi maximálně spokojená. Po použití jejich speciálních chemikálií jde nově vzniklá špína i mnohem lépe dolů, takže když někdo z nás něco omylem vylije, jde to mnohem snáze vyčistit.

Takže je to investice, která se rozhodně vyplatila. Ikdyž nebyla zrovna levná. Ale toto čištění je i fyzicky náročné, využívají opravdu moderní technologii, kvalitní čisticí kosmetiku a jejich zaměstnanci jsou opravdový vyškolení profesionálové, takže člověk musí počítat s tím, že služba takových kvalit musí mít odpovídající finanční ohodnocení. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top