Čištění a úklid

Svatební salon se pyšní nejčistější výlohou

Čištění zateplené fasády Praha

Ve městě v jedné ulici mám svatební salon, kde pronajímám svatební šaty širokého výběru, ale i plesové róby nebo šaty pro družičky. Salon je poměrně velký, má dvě patra. První patro je ve druhém a další ve třetím poschodí jedné budovy. Obě patra jsou prosklená a jsou tu velké výlohy, kde vystavuji nejmodernější šaty, které jsou in právě na danou sezónu. Aby byly šaty pořádně vidět, tak je také potřeba, aby se výlohy lesknuly čistotou. Zevnitř je samozřejmě neustále umývám a leštím. Zvenku je to ale problém. Nedostanu se samozřejmě až do 2. a 3. patra. Proto si zvu dvakrát dom roka úklidovou firmu. Zatím jsem ale s žádnou nebyla zcela spokojená. Ale až jsem natrefila na Čištění zateplené fasády Praha, vše se změnilo. Tato firma je skutečně profesionální, spolehlivá a kvalitní. Dodrželi vše, co slíbili, byli u mě před salonem na čas a pracovali rychle i pečlivě.

Jejich…

Jejich postup mytí oken je podle mě jedinečný, protože jsem nic podobného u předchozích firem neviděla. Nejprve perfektně umyli celou plochu okna, a to včetně parapetů a rámů, které byly hlavně zvenku zašpiněné. Měli s sebou čistý rozmývák a důkladně setřeli okna pomocí stěrky s kvalitní gumou, která chrání před poškrabáním a zničení okna. Až okna uschnula, vrhnuli se na leštění oken. K tomu použili bavlněnou a čistou plenu. Jedná se o jejich vlastní kvalitní technologii tzv. trik suchého leštění. Pracovníci nepoužívají vůbec leštící přípravky, protože ty nejsou pro leštění oken vhodné. Důvodem je to, že když se okna leští za mokra, pak na nich lze po krátkém čase vidět tahy po leštění a nevzhledné šmouhy, které kazí celkový dojem z umytého okna. I když je leštění na sucho fyzicky náročnější, pracovníci si s tím dali vážně práci a čistili pomalu kousek za kouskem, aby dosáhli skvělého efektu.

Takto…

Takto vyleštěná okna pak zůstala dokonale čistá a lesklá ještě několik týdnů po jejich odchodu. A to nejen díky jejich triku leštění, ale i díky impregnaci, kterou mi na výlohy nanesli. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel. Tato technologie Vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a také zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn například od rzi. Díky firmě mohu vystavovat svatební šaty v perfektně čisté a zářící výloze, kterou jsem měla naposledy takto čistou před hodně dlouhou dobou.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top