Čištění a úklid

Svou službou mytí oken mě přesvědčili

Praha mytí výloh

Potřebujete vyčistit běžně znečištěná okna nebo okna, která je nutno zbavit silných nečistot, například po malířích, řemeslnících po stavbě a rekonstrukcích? Měla bych pro vás skvělý tip, který mám odzkoušený. Když jsme na našem rodinném domě dělali novou střechu, neobešlo se to bez znečištění a zejména zaprášení širokého okolí. Po stavbě tedy bylo nutné vyřešit, jak se postavíme k vzniklému nepořádku. Neříkám, že bychom to nesvedli sami. Jenže to byla práce na několik dní v kuse. A to jsme si nemohli dovolit. Dovolenou jsme si kvůli tomu vzít nechtěli. A tak jsme přemýšleli, jak jinak by se to dalo udělat. Napadla nás spousta věcí, jak třeba ušetřit. Ale při zralé úvaze jsme stejně došli k tomu, že by se úklid musel udělat pořádně. A taková činnost něco stojí. S tím jsme prostě počítat museli.

A…

A tak jsme si řekli, že bude vůbec nejlepší, když si na úklidové práce pozveme velkou firmu, která zaměstnává více pracovníků. Ti by to mohli zvládnout třeba di dvou dnů, mysleli jsme si. Ale kde takovou firmu najít? Začali jsme samozřejmě místem, které se nabízí nejvíce – internetem. Firmám, které nás zaujaly, jsme se ozvali. Jejich reakce byla různá. Ale nejvíce nás překvapili pracovníci z Praha mytí výloh, kteří komunikovali velmi rychle a nabídli nám předběžnou kalkulaci zakázky, vypracovanou do několika hodin od kontaktování. Nechali jsme si spočítat, kolik by stálo strojové čištění podlah a mytí oken. Výsledná cena nebyla nijak vysoká. Sice nebyli úplně levní, ale říkali jsme si, že jestli odvedou kvalitní práci, bude to za to stát.

Takže…

Takže jsme do toho s nimi šli. Nejdříve začali strojovým čištěním podlah pomocí kotoučových strojů. Nicméně zde bych se chtěla zmínit o jejich službě mytí oken. Překvapující na této službě bylo to, že kromě klasického mytí a odmašťování pomocí prefesionálního saponátu a rozmýváku, stěrky a bavlněné hadry, nepoužili žádná leštidla. Vysvětlili nám, proč to tak je. Okna leští pouze na sucho, protože tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá a bez kruhů či tahů leštění. Docela mě to překvapilo, jelikož jsem měla za to, že leštidla jsou pro leštění skel nepostradatelná a bez nich skla nelze vyleštit do vysokého lesku. Pracovníci mi hned ukázali, jak jsem se mýlila. Leštění na sucho pomocí bavlněné hadry bylo očividně namáhavější, ale pracovníci skla vyleštili tak, že pomalu házely prasátka. Nenašli byste tam ani jednu šmouhu. Svými službami mě přesvědčili, proto je ráda doporučuji.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top