Čištění a úklid

Talianské cestoviny – lahôdka

hloubkové vyčištění podlahy

Cestoviny sú veľmi obľúbeným pokrmom, pretože je možné ich pripraviť veľmi rýchlo a zasýtia. Ak ste tiež fanúšikom talianskej kuchyne, vyskúšajte špagety karbony. Smotana síce do pôvodného receptu nepatrí, a väčšina to považuje za znehodnocovanie pôvodného receptu, dodá však celému pokrmu ešte väčšiu jemnosť. Na tieto špagety budete potrebovať 400 g špagiet, 200 g pancetty alebo anglickej slaniny, 1 vajce, 2 žĺtky, 2 strúčiky cesnaku, 80 ml smotany na varenie alebo na šľahanie, strúhaný syr (ideálne parmezán), soľ a korenie. Cestoviny varené al dente, takže boli o niečo ťažšie. Medzitým nakrájame pancetty či slaninu na kocky a osmažíme na panvici dozlatista. V miske zmiešame vajcia, žĺtky, smotanu, syr a soľ s korením. Potom na chvíľu pridajte slaninu. Obsah panvice aj misky potom pridáme k horúcim cestovinám, ďalej už nevaríme. Dosiahneme tak to, že sa vajcia prehrejú, ale nezrazia, získame teda dokonale krémovú konzistenciu. Môžeme slúžiť s časťou strúhaného syra na posypanie. Je to naozaj rýchly obed, ktorý poteší celú rodinu.

Len si dajte pozor, aby sa vám obsah panvice pri prestieraní neocitol na koberci. Jednak by bola veľká škoda tých cestovín, a jednak by ste si so novo vzniknutú špinou pridali ďalšie starosti.

O prípadné starosti s kobercom sa dokonale postará firma so svojími profesionálmi. Do ich služieb možno zahrnúť nielen čistenie kobercov ale aj umývanie dlažby. A to za veľmi priaznivé ceny, takže ak potrebujete vyčistiť koberce, tak tu ste na správnej adrese.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top