Čištění a úklid

„Tepování Ostrava“ – firma jak se patří, koberce čistím jedině u nich

Tepovanie, čistenie kobercov a čalúnenia Bratislava

čištění koberců OstravaAsi před měsíce jsem si nechala čistit koberec a s celou službou jsem byla tak spokojená,tepování koberců Ostrava že jsem se rozhodla napsat o téhle skvělé zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Ostrava. Celý kolektiv, všichni pracovníci firmy, se kterými jsem měla co dočinění na mě udělali naprosto perfektní dojem.

 

Už dlouho jsem se nesetkala s tak proklientsky zaměřenou firmou, počínaje dispečerkou, která se mnou probrala všechny detaily. A trpělivě zjišťovala, co potřebuji, a konče pracovníky, kteří celé čištění provedli naprosto excelentním způsobem.

hloubkové vysávání koberců Ostrava

Cením si také toho, že mi vyšli vstříc s termínem s ne příliš vhodnou dobou na čištění.

Domluva s nimi byla opravdu příjemná a nejlepší bylo to, že všechno opravdu dodrželi, od přesného času příjezdu. Přes dokonale vyčištěný koberec, až po zachování předem dohodnuté ceny.

vysávání koberců OstravaKdybych u čištění nebyla přítomna…

Kdybych u čištění nebyla přítomna, myslela bych si, že mi koberec vyměnili. Nechápu, jak se jim mohlo podařit ze starého „hadru“ vytvořit téměř nově vypadající koberec. Vyčistili všechny skvrny, načechrali vlákna, ošoupaná místa a prohlubně způsobené postavením nábytku.
Jedním z tajemství úspěchu této firmy je strojové čištění, které provádějí dokonale. Používají kvalitní náčiní a čisticí chemii. Mají k dispozici kotoučový stroj s rotačními kartáči. Kartáče tohoto stroje mají dlouhé štětinky, které jsou schopny odstranit i hluboko zanesené nečistoty.

 

 

Kotoučový stroj vyčeše všechno, co ke koberci nepatří, a čisticí chemie rozpustí i tu nejodolnější špínu. Není divu, že pak barvy koberce vypadají tak dokonale a svěže.
Z koberce není po vyčištění cítit žádný nepříjemný zápach, místo toho je příjemně voňavý. Na dotek je hebký a měkký. Všichni mí přátelé ho u mě obdivují a já jim zas všem doporučuji A SERVIS.hloubkové tepování koberců Ostravahloubkové čištění koberců Ostravaefektivní tepování koberců Ostravadesinfekční tepování koberců Ostrava

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top