Čištění a úklid

„Tepování sedaček Praha“ mi vyčistil koberec a přátelé si mysleli, že je nový

Praha 10 Koberce, čištění

Bydlíme v jiném městě…

chemické čištění kobercůS partnerem jsem se dala dohromady už na střední škole. Tehdy jsme tvořili společně s našimi kamarády dva páry, které bez sebe neudělaly ani krok. Učili jsme se spolu, chodili se večer bavit nebo se jen tak poflakovali a nechali utíkat čas. Ostatní si nás dobírali a mluvili o nás jako o čtyřčatech, my jsme to ale neřešili. S přáteli jsme zůstali i nadále v kontaktu, ale už dávno to není ten blízký vztah. Potkáváme se totiž jen jednou, maximálně dvakrát do roka. Bydlíme v jiném městě, takže najít volný čas na návštěvu není zase tak jednoduché. Tentokrát jsme je neviděli snad víc než rok. Nějak jsme se minuli, protože když měli oni cestu do našeho města, my byli zrovna na dovolené. Praha 10 Koberce, čištění.

Když jsme se pak po roce a kousku konečně potkali. Oni přijeli k nám, tak Petra nadšeně vykřikla. „Jéé, vy jste si pořídili nový koberec! Ještě něco jste zrenovovali?“ Já na ni nechápavě koukala, protože koberec jsme koupili už kdysi. Když jsme se sem nastěhovali a pak mi to došlo. „Nekoupili. Já jen před časem zavolala úklidovou firmu, aby koberec generálně vyčistila.“ Kamarádka se divila. Že to není možné, že přece určitě neměl předtím takovou barvu. Já jsem jí řekla, že bohužel měl, jen v něm byla zašlapaná špína a prach, takže to nevyniklo. Navíc koberec po jejich zákroku byl celý načechraný. Protože se vlas koberce postavil, takže se vlastně nedivím, že si kamarádka myslela, že máme nový koberec. profesionální čištění koberců

Praha 10  Koberce, čištění

Když mi uvěřila, že jsme opravdu žádný nový koberec nekupovali, tak mě prosila. Ať jí hned dám kontakt na firmu, která dělá takové zázraky. Na A SERVIS LIPKA, s.r.o. Co jsem ještě nezmínila, tak kromě efektu okem viditelným oni dokážou koberec vydezinfikovat. A kromě všech nečistot bezpečně odstranit i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Praha 10 Koberce, čištění používá strojové čištění koberců, konkrétně metodou kotoučového stroje. Tato metoda je skutečně účinná, protože se použitá kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. A jedině tak je schopná koberec vyčistit jak od léty zašlapané špíny, tak od veškerých skvrn. Navíc tato značková kosmetika koberec velmi příjemně provoní příjemnou vůní, použitá kosmetika je však přes svoji účinnost velmi šetrná.

dezinfekční čištění kobercůPo jejich odchodu jsem měla pocit, že je koberec dokonale vyčištěný. Což se mi nikdy předtím nestalo. Doteď jsem koberec vždy drhla sama kartáčem a pěnou. A sice koberec taky provoněla (i když měla spíše chemický „ocas“), ale nějaké větší výsledky jsem nikdy neviděla. Občas nějaký flek se mi podařilo vydrhnout. Ale celkově jsem nikdy nedokázala vyčistit tu zašlou špínu nebo kobercové vlákno nějak provzdušnit, nadzvednout. Tak mě napadlo zkusit si pozvat profesionály a udělala jsem dobře. Příště se na drhnutí zase vykašlu a rovnou jim zavolám. Ten výsledný efekt se totiž ani nedá srovnávat a navíc to mám bez práce. Takže tato volba je prostě nepřekonatelná.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top