Čištění a úklid

Trápí vás plíseň? Řešte problém novotvorby plísně profesionálně, je značně nebezpečný

odstranění plísně z dlažby koupelnyPsaní článků tohoto typu není zrovna moje parketa, ale o této firmě určitě stojí za to se zmínit, protože jsem na někoho takodstranění plísně ze dřeva Praha 2 dobrého dlouho nenarazila. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám ve firmě pomohla s odstraněním plísně a vyřešila táhlý problém jak odstranit plíseň. S plísní jsou opravdu problémy, už jen proto, že ne vždy se dá přítomnost plísňové infekce rozpoznat.

 

 

Většinou si toho člověk všimne…

 

Většinou si toho člověk všimne, až je plíseň docela rozlezlá, takže o to hůře se s ní potom bojuje. A to nemluvě o tom, že plíseň může způsobovat i řadu onemocnění. Často se jedná o dýchací a první pomoc při vzniku plísně Praha 8Plísně v domácnosti a co s nimi Praha 7kožní problémy, ale může dojít i k plísňové infekci. A ta je už opravdu špatně rozpoznatelná. Proto je dobré se snažit plísně opravdu co nejrychleji zbavit. Náš úklidový tým si s tím už nevěděl rady, taky bylo potřeba, aby přišli na řadu odborníci. Což jsou právě zaměstnanci z A SERVIS LIPKA.

 

Zeď očistili a nanesli na ni druhý den ochranný nátěr LSG, který zabraňuje tomu, aby se plíseň mohla znovu vytvořit. Zeď byla opravdu jako nová, krásně čistá a my si konečně oddychli, protože mít plíseň v místnosti, kde máte schůzky s klienty, není nic dobrého. A ani jim to dlouho netrvalo. Nebo takto, nikdy nám to nikdy nedělal, takže nevím, jaká je předpokládaná doba pro takovouto práci, ale bála jsem se, že to zabere klidně celý den, protože práce probíhala o víkendu, ale rozhodně jsme tím nepromrhali celý víkend. Proto bych chtěla všem tuto firmu a její službu odstranění plísně Praha všem vřele doporučit. My s kolegy jsme s nimi byli spokojení po všech stránkách.

 

 

Jak odstranit plíseň Praha 3

účinná likvidace plísně Praha 3

spolehlivá firma na odstranění plísně Praha 1

odtranění plísně ze zateplené fasády Praha 10

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top