Čištění a úklid

Do třetice všeho dobrého, v našem případě to platilo i na čištění koberců

čištění koberců Brno

jak na špinavý koberec? BrnoPotřebovala jsem nedávno vyčistit naše extrémně špinavé a zaprášené koberce. Vybrala jsem si k tomu firmu s nejnižší cenou za čištění co dělat se špinavým kobercem? Brnokoberců a v domluvený den na ně čekala. Jenomže jsem čekala zbytečně, vůbec nepřijeli. Když jsem jim volala a ptala se, co se děje, řekli mi, že na mě zapomněli a že teda přijedou další den. Jenomže to už jsem neměla dovolenou a taky se mi vůbec nelíbil jejich přístup. Raději jsem objednávku zrušila a vybrala si jinou firmu – čištění koberců Brno.

 

 

Druhá firma…

Druhá firma už naštěstí zvládla přijet v domluveném termínu, ale její čištění nestálo za mnoho. Používali na koberce extraktor, který se ukázal jako naprosto nevyhovující. Tento přístroj čistil koberec velice povrchně, promáčel ho skrz na skrz a nedokázal odstranit usazmáte špinavý koberec? Brnoený prach, o skvrnách nemluvě. Vůbec jsem nebyla spokojená a jsem rozhodnutá extrakční čištění už nikdy nezkoušet.

jak hloubkově odstranit špínu z koberce Brno
Protože se říká: Do třetice všeho dobrého, dala jsem tomu ještě jednu šanci a tentokrát se obrátila na A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, což se ukázalo jako to nejlepší možné řešení. Firma je úžasná, nabízí kvalitní služby, dodržuje termíny a bezvadně komunikuje.
Strojovým čištěním, kdy na koberec aplikovali čisticí chemií. A strojovým kotoučem ji kartáčovali mezi vlasy koberce, se podařilo odstranit všechny skvrny. Vyčesal se všechen prach i hluboko usazené nečistoty.

Koberce byly po čištění skoro až k nepoznání. Barvy se krásně rozzářily, koberce se díky závěrečnému vysávání pročechraly, nabyly na objemu a působí teď mohutným dojmem.
A SERVIS je úžasná firma, s jejími službami budete určitě spokojení. Určitě ji všem doporučuji, nemůžete s ní šlápnout vedle.Cena za čištění koberců BrnoKterá firma vyčistí koberce v našem městě Brnojak na zažranou špínu na koberci Brnojak hloubkově odstranit fleky z koberce Brno

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top