Odstranění plísně

Trvalá likvidácia plesní s LSG náterom. Odstránenie plesní Žilina

plesne, zabrániť ich tvorbe

Po dokončení rekonštrukcie bytu sa na niektorých častiach steny v kuchyni začala vytvárať pleseň. A nedalo sa s ňou nič robiť, radili sme sa s kdekým ako odstrániť pleseň. plesne, zabrániť ich tvorbe

Striekali sme ju všetkým možným, na chvíľu sa zdalo, že sme uspeli, ale po určitej dobe bola pleseň späť a len sa rozšírila.

tipy ako odstrániť  ako sa brániť proti plesnim

Pýtala som sa jedného známeho biológa…

Pýtala som sa jedného známeho biológa, ktorý sa v tejto problematike ľahko orientuje, ako je možné, že sa nám plesní nedarí zbaviť a ešte sa rozširujú. Ukázalo sa, že známy je srdcom aj dušou teoretik, takže mi nič užitočného neporadil, len sa zdĺhavo rozhovoril o plesniach, fázach ich vývoja a rýchlom rozmnožovanie v priaznivých podmienkach. Lenže aké priaznivé podmienky sme im u nás vytvárali, to som sa od neho nedozvedela. Aspoň mi pomohol tým, že mi odporučil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., plesne, zabrániť ich tvorbe. O ktorej počul, že je v odstraňovaní plesní úspešná.

Pretože už nám došli nápady, ako sa proti plesni brániť, obrátili sme sa s nádejou na A SERVIS. Technici servisu k nám dorazili na prvú konzultáciu, keď si prezreli, ako to u nás s plesňami vyzerá, a hľadali zdroj ich vzniku. plesne, zabrániť ich tvorbe

ako vyčistiť  čím vyčistiť

Prišli na to, že…

Prišli na to, že máme až príliš dobre utesnený byt a kondenzačná vlhkosť, ktorá nám spôsobuje plesne, sa nemá kadiaľ dostať z domu von, preto nám navlhčite steny a tvoria sa tam plesne. Základné vecí, ktorú sme začali ihneď vykonávať, bolo dôkladné vetranie. Otvorili sme okná dokorán a na pár minút sme v byte urobili poriadny prievan. Vďaka tomu sa vlhkosť v byte znížila.

Technici sa pri svojej ďalšej návšteve dali do odstraňovania plesní a ich voľných spor, všetko na záver starostlivo vydezinfikovali, aby sa plesne nemali z čoho ďalej rozrastať.

Na steny nám ešte naniesli LSG náter, pretože ten vytvára ochrannú vrstvu a dokáže zaistiť, aby steny nevlhli. A to sa naozaj darí, plesne už nám dali pokoj.

ako odstrániť škvrny

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top