Čištění a úklid

Úklid a firma na čištění koberců

koberce tepování Brno

Pracuji ve firmě jako asistent vedoucího a k mým povinnostem patří i uspořádat firemní večírek, který se u nás koná každý rok. Ty večírky máme rádi, vždycky se tam všichni sejdeme i s partnery a kamarády. Jedinou nevýhodou toho je, že se to vždy koná v jedné velké místnosti, kde je koberec. Ale bohužel, žádný rok se to neobejde bez nějaké té nehody v podobě rozlitého pití, spadeného chlebíčku či zákusku a tak dále, však si to určitě umíte představit.

Ale tentokrát ten koberec vypadal otřesně, jako by se na něj vylil snad sud se vším možným. Řekl jsem úklidovému personálu, ať se o to zkusí postarat, ale bohužel na to neměl prostředky. Takže jsme s kolegy naznali, že bude nejlepší, když si na to necháme najmout nějakou firmu. Tak jsme hledali na netu nějakou, která by se toho ujala. A našli jsme  koberce tepování Brno.

A odvedli…

A odvedli opravdu perfektní práci a koberec je teď moc hezky čistý. Kromě strojové kotoučové metody čištění také použili speciální chemikálie, po nichž nově vzniklá špína jde velmi snadno vyčistit a koberce je proto velmi snadné udržovat. Pro jejich kvalitní práci bychom tak chtěli všem tuto firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučit, protože z hlediska poměru cena výkon je to opravdu vynikající firma.

Zaměstnanci této firmy jsou navíc moc milí a ochotní. Což je také něco, co je potřeba vyzdvihnout, protože mám pocit, že dnes jsou lidi čím dál tím víc nepříjemní. Ale tady sou opravdu moc vstřícní, je s nimi vynikající domluva, ve všem se vám snaží podřídit, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. A od té doby, co jsem tuto firmu poznal, jsem její služby začal využívat i u nás doma.

Čištění…

Čištění koberců, podlah a mytí oken nejsou zrovna moje nejoblíbenější činnosti a moje manželka má práce už tak dost a já jsem bohužel pracovně hodně vytížený, takže toho doma taky tolik nezvládám, takže si takto rádi necháme vypomoci. Takže za mě, mé kolegy i mou rodinu tuto firmu vřele doporučuji.

K jejich službám patří i čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top