Čištění podlah

Ulepené fleky z podlahy dostanete strojovým čištěním

čištění podlah Praha

čištění podlah Praha

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Pracuji ve vinárně, kde se stává poměrně často, že se prostě něco rozlije. A to se daří samozřejmě nejenom zákazníkům, ale i nám, prostě se to stává. Navíc když máte frmol, tak je to nátlak navíc a to se pak tyto nehody stávají ještě častěji. A i když podlahu pravidelně umýváme, i tak začala být špinavá a taková ulepená od toho rozlitého vína. Čištění podlah Praha.

 

čištění podlah Brno

Ale nejhůře na tom asi byla, když jsem zaučovala novou slečnu, a to bylo něco vylitého v jednom kuse. Ale na druhou stranu jsem jí to nechtěla mít úplně za zlé, protože na ní byo vidět, že je hodně nervózní a navíc když nastoupila, tak se mnou vyfasovala skoro všechny večerní směny, kdy je u nás nejvíce narváno a s tím i nejvíce práce, takže to bylo docela pochopitelné. Ale ty podlahy už bylo potřeba nechat opravdu pořádně a kvalitně vyčistit.

 

Nakonec jsme spolu s ostatními kolegy majitele přesvědčili…

Nakonec jsme spolu s ostatními kolegy majitele přesvědčili, že by bylo rozumné si nechat podlahu odborně vyčistit. Souhlasil, ale není to moc organizační typ, tak to všechno padlo na mou hlavu.

voskování a čištění podlah

A já a ani nikdo z mých kolegů nebo známých neměl se žádnou úklidovou firmou zkušenosti, takže jsem byla odkázaná na internet. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, c čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová.

 

strojové čištění

Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci čištění podlah Praha byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super, protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu vysilující.

 

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top