Čištění a úklid

Umění máme rády, ale ne každé. Odstraňování graffiti Ústí nad Labem

odstranění graffiti

Naší branži se věnujeme s kamarádkami již několik let. Přitom každá máme původně vystudovaného něco zcela odlišného, co vůbec nesouvisí s naší aktuální prací. Ovšem z našich vědomostí se dá mnohdy i těžit v našem zaměstnání. Přitom to vše začalo náhodou a téměř jako sen. Já a mé dvě přítelkyně jsme se potkaly na vysoké škole v jednom vysokoškolském spolku. Velmi jsme si před těmi pár lety padly do oka. Sdílely své sny. Pořádaly spoustu večírků a svěřovaly se svými nejniternějšími touhami a sny, které bychom si jednoho dne chtěly splnit. Například já jsem si chtěla otevřít vlastní podnikání a mít něco jako finanční poradenství. Ovšem svět ekonomiky se mi během studií natolik odcizil, že jsem si jednoho dne zařekla, že touto cestou ne. Nicméně jsem chtěla alespoň svá studia dokončit, abych měla alespoň ten titul.

odstranění graffiti z betonu odstranění graffiti z cihel ochrana před graffiti

Mé kamarádky…

Mé kamarádky nakonec naznaly, že by to měly provést stejně. Tak jsme se tedy podporovaly a vzájemně se burcovaly k lepším výkonům. Bylo nám spolu tak dobře, že jsme přemýšlely, jaký byznys si spolu otevřeme. Všechny jsme totiž chtěly být vlastními pány a nebýt vykořisťovány. Díky tomu, že jsme si to takto v hlavě nastavily, dnes nemusíme pracovat v žádné z firem vlastněných Babišem, a být tak lidskými otroky kapitalismu. A tak po tom, co jsme dokončily studium jsme se začaly rozhodovat. Tedy já jsem měla jasno, že chci něco vytvářet a zároveň být v kontaktu s lidmi. Zároveň jsem docela talentovaná na úpravu účesů, od mlada jsem stříhala kamarády a kamarádky a říkali mi, že na to mám zkrátka přirozený talent. Tak proč ho nevyužít, že? Kamarádky, které si se mnou chtěly otevřít podnikání se něco naučily trochu ode mě. Také si udělaly kurz. Voilá a podnikání mohlo začít. Ještě vhodná lokalita. Ale tu nakonec nebylo problém najít. Nakoupily jsme spoustu vysoce kvalitních ošetřujících přípravků na vlasy, nějaké ty fény, žehličky a hřebeny, znáte to.

AGO na všechny povrchy rady jak odstranit graffiti tipy jak odstranit graffiti

Pak další nezbytné…

Pak další nezbytné drobnosti. Zní to jako slušný oxymóron, ale opravdu tomu tak ve skutečnosti bylo. Zanedlouho jsme otevřely. A během pár týdnů už k nám chodilo strašně moc lidí, doporučovali nás svým známým. Takže se k nám hrnulo neustále více a více lidí. Po několika měsících jsme si udělaly s naším kadeřnickým salonem u klientů opravdu dobré jméno. Pomalu nezbývalo místo na objednávky. Nyní po několika letech provozu jsme na takovém levelu, že se lidé musí objednávat i několik měsíců dopředu. Opravdu se nám daří. Ale naši práci zbožňujeme. Jenže před nedávnem se nám stala tuze nepříjemná událost. Někdo nám nasprejoval graffiti na naše milované kadeřnictví. Nedalo se nic dělat, musely jsme si někoho objednat, kdo se o naše kadeřnictví postará a dá ho zpět do původního stavu. Nakonec jsme po krátkém hledání narazily na společnost odstranění graffiti. Řekly jsme si, že je zkusíme, protože byla jedna z mála firem, která odstraňování graffiti nabízela a nechtěly za něj tak astronomické částky, jak jiné společnosti. A nelitovaly jsme, graffiti perfektně odstranili. Firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. proto mohu doporučit.

Odstranění graffiti antigraffitová ochrana AGO na všechny povrchy

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top