Mytí oken

Úmývání oken ve výškách a čištění výloh i po stavbě

Praha mytí výloh

V našem…

V našem domě, kde jsem správcem, byla prováděna rekonstrukce domu a oprava venkovní fasády. Pracovníci zde byli několik dlouhých týdnů. Kdy opravovali skoro všechno. A i když v popisu jejich práce byl i úklid. Musím říci, že ten nebyl prováděn nijak pečlivě. Což na jednu stranu chápu, jsou to stavebníci, ne úklidoví pracovníci. Nicméně po jejich odchodu si nájemníci stěžovali, že bychom měli zařídit i úklid oken a balkonů. Neboť okna a parapety byly často špinavé od barvy, zdiva a všeho možného. Rozhodli jsme se jim v tomto vyjít vstříc a objednat nějakou úklidovou firmu. Jeden z nájemníků nám doporučil  firmu na odstanění polepů a čištění Praha mytí výloh , kteří jim u nich doma strojově čistili koberce. Když jsem si o této firmě zjišťoval něco víc. Překvapilo mě, že měli opravdu hodně dobré recenze a navíc kromě mytí oken, čištění koberců, nabízeli i mytí podlah, oken, odstraňování plísní a graffiti.

 

Tedy…

Tedy jsem se rozhodl vytočit jejich číslo. Byl jsem velice mile překvapen, že mi vyšli vstříc jak s termínem, tak s časem úklidu. Domluva po telefonu byla velmi příjemná a byl jsem navíc potěšen, že pracovníci přišli úplně přesně ve smluvený čas. Musím říct, že disponovali opravdu neuvěřitelným množstvím čisticích prostředků a na různé části používali různé čisticí prostředky. Konkrétně jiné čisticí prostředky používali  na skla jako taková, jiné na parapety a jiné na okenní rámy. Což mě také velmi potěšilo, že se soustředili i na mytí a uklízení těchto ploch. Ne jen pouze na samotná skla. Navíc ani jedna z těchto částí po rekonstrukci u nás nebyla čistá. Tedy bylo potřeba vše umýt a vyčistit. A nejvíc nadšený jsem byl způsobem leštění – použili metodu tzv. suchého čištění. Tedy že na leštění nepoužili žádný speciální lešticí prostředek, ale vše vyleštili pomocí bavlněných hadříků a za pomocí síly.

 

Bylo…

Bylo vidět, že se jedná o profesionály, kteří jsou na tuto práci školení. Protože na vyleštění takové plochy bylo potřeba opravdu velké síly a také velké pečlivosti. Nicméně díky této pečlivě provedené práci je jisté, že okna zůstanou déle čistá. Navíc nejsou vidět žádné šmouhy z prakticky žádného úhlu. A na závěr potom na okna nanesli speciální nanoimpregnaci, která zajistí, že okna zůstanou déle čistá, neboť například při dešti voda po nich jen steče a obecně je snažší okna udržovat v čistotě. Navíc jsou pracovníci firmy odborníci proškolení na práci ve výškách, takže umyli, vyčistili a vyleštili okna v úplně celém domě, i v těch nejvyšších patrech, včetně větších balkonových oken a menších (koupelnových) oken. Pracovníci odvedli opravdu skvělou práci a určitě, pokud budu v budoucnu řešit nějaký problém týkající se úklidu, se na úklidovou firmu obrátím znovu. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top