Mytí oken

Umývanie okien len so spoľahlivou firmou

práce vo výškach

Pred pár dňami sme dorazili domov z dovolenky. Stále sme ale boli v móde odpočívania a ničnerobenia. Síce sme zase museli začať chodiť do práce, ale tá je zároveň naším koníčkom. Horšie to bolo s domácimi prácami, a to sme navyše zistili, že okná by nutne potrebovali umyť. Túto prácu so ženou nerobíme radi v ktorúkoľvek ročnú dobu, aj keď sa k nej nakoniec vždy donútime. Tentoraz nás ale z lenivosti napadlo preskúmať internet, či by sa nenašla nejaká kvalitná upratovacia firma s pobočkou v Bratislave. A našla.

 

 

Objavili sme upratovaciu firmu, čistenie okien, ktorá sa nám podľa recenzií páčila. Cena sa nám, vzhľadom k tomu, koľko nám uberú námahy, zdala smiešna. Zajasali sme. Ani sme sa za umytím okien toľko neponáhľali, ale pracovníkov firmy sme mohli očakávať skôr ako o týždeň, čo nám tiež vyhovovalo. Dokonca im nevadilo prísť v neskorých popoludňajších hodinách, kedy sme s manželkou končili v práci. Našu dobrú náladu ešte pozdvihli svojím príjemným vystupovaním. Vyzeralo to, že sa ženou nie sme jediní, ktoré ich práca baví. Bolo veľmi povznášajúci vidieť, ako okná postupne nadobúdajú lesku, a to bez nášho pričinenia. Pracovníci firmy sa naozaj činili, nenechali sa v priebehu práce ani zlákať na šálku kávy. Boli veľmi organizovaní a rýchli. Okná navyše leštili na sucho, čo je, podľa mňa, prácnejšie, ale na druhú stranu vraj oveľa účinnejšie.

 

 

Bojíme sa, že po tejto skúsenosti sa na umývanie okien sami už nedonútite. S pracovníkmi firmy sme určite spokojní a je veľa pravdepodobné, že si ich pozveme na umývanie okien aj nabudúce.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top