Mytí oken

UMÝVANIE OKIEN, výškové práce Trnava

Trnava okná, čistenie

V mojej reštaurácii je hygiena na prvom mieste. Chodia sem rodiny s deťmi a sem tam mi okno ošpliecha auto po daždi. Potreboval som tak či tak udržiavať svoju reštauráciu v neustálej čistote a popri ďalších upratovacích službách zabezpečiť aj pravidelné umývanie okien. Kamarát má tiež reštauráciu a keď sme spolu sedeli na drinku. Tak mi poradil, aby som využil služby od bratislavskej spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Trnava okná, čistenie Druhý deň som na webe vyhľadal kontakt a napísal im mail. Uviedol som, že chcem pravidelné umytie okien, prišli dvaja technici a zmapovali rozlohu okien.

Umývanie okien  Kvalitné Umývanie Okien profesionálne Umývanie okien

Vynikajúca práca…

Vynikajúca práca sa rysovala už len tým, že k vám prídu, aj keď napríklad nie je ešte zmluva podpísaná. Povedal som im, že by som si ich služby zatiaľ otestoval a následne by sme spísali zmluvu o spolupráci a nastavili by sme intervaly. V ktorých by umývanie okien malo prebiehať. Okná umyli perfektne a bez chyby, odstránili aj zvyšky fólií, ktoré tam zostali po predošlej reštaurácii a ja si tak ich prácu veľmi chválim. Spolu s oknami tiež umyli rámy a parapety a celú sklenenú plochu nasucho vyleštili.

Umývanie okien, čistenie fasád Umývanie okien vo veľkých výškachUmývanie okien

Následne sme…

Následne sme sa dohodli na pravidelnom intervale umývania okien, ktorý som si sám zvolil, podľa mojich potrieb a otváracej doby reštaurácie. Spolupráca na jednotku, vrátane ochoty a zodpovedania otázok. Prácu určite doťahujú do konca, bez zbytočného zdržiavania a rečí už vôbec nie. Môžem jednoznačne odporučiť.

Umývanie Okien vo výškach profesionálne upratovanie Výškové Umývanie Okien

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top