Čištění a úklid

Upiecť muffiny môžete na milión spôsobov

Praha 3, čištění koberců

Muffiny patria k najobľúbenejším dezertom a ich sladkých variantov je niekoľko a nejakú už vyskúšal skoro každú? Ale čo takto muffiny naslano?

Môžete si ich uvariť z 250 g hladkej múky, 150 g bieleho jogurtu, 100 ml mlieka, 2 vajíčka, 50 g roztopeného masla, polovice vrecka na pečenie a potom budete potrebovať len soľ a korenie. To je základ, na ktorom môžete pestovať paradajky, mozzarellu, bazalku alebo čokoľvek chcete. Vo väčšej miske zmiešajte jogurt, mlieko, vajcia a roztopené maslo. Zmes premiešajte mierne a postupne premiešajte múku s práškom do pečiva. Sušené a namočené cesto. Potom je na vás, ako urobiť svoje muffiny lepšie. Ak chcete vyskúšať variant paradajkový, nakrájajte paradajky na námestiach, mozzarellu na malé kocky a spolu s bazalkou alebo čokoľvek, čo chcete miešať v cesto. Rezané formy alebo muffinové platne nakrájajte na papierové poháre a naplňte cesto tak, aby boli plné asi dve tretiny. Vložte do vyhrievanej pece a pečte pri teplote 200 ° C asi 20 – 25 minút. S týmito muffinmi určite očaríte každú návštevu.

Len sa uistite, že neskončí cesto v kuchyni na kobercoch.

Existuje však riešenie. Ak sa obávate o zničenie vášho koberca upratovaním domu, obráťte sa na čistiacu spoločnosť. Vyčistia Vám kvalitne a spoľahlivo koberec a robia aj dlažby čistenie. Tiež ponúkajú svoje služby za veľmi rozumnú cenu, takže ak uvažujete o čistení kobercov, obráťte sa na túto firmu, je dobrou voľbou.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top