Čištení koberců

Uvažujete o úklidové firmě na čištění koberců? Tak vyhledejte takovou, která používá strojovou metodu

Koberce Praha 9, čištění

Naše…

Naše rodina miluje veškeré zeleninové saláty, jen každý z nás má rád jiný olej. Vyřeším to tak, že udělám velkou mísu salátu a každý vezme si a dochutí svým oblíbeným olejem. Vždy, když máme návštěvu nebo něco slavíme, prostírám u velkého stolu v obývacím pokoji. Při jedné takové příležitosti jsem mimo jiné udělala mísu salátu a nanosila na stůl v karafkách naše oblíbené druhy olejů a octů. Bohužel se nedopatřením převrátila karafa s olejem z dýňových semen a její obsah stekl po teflonovém ubruse na koberec. Hnědá mastná tekutina se vsákla do koberce a zanechala výraznou skvrnu. Několik dní jsem se snažila ji odstranit, leč marně, všechny možné čisticí prostředky nezabraly. A tak jsem se rozhodla, že koberec nechám vyčistit profesionály. Po přečtení několika recenzí na internetu jsem vybrala firmu Koberce Praha 9, čištění.

 

Byla sice…

Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale zase je všichni opravdu moc vychvalovali, takže jsem usoudila, že by to nemusely být vyhozené peníze. A skutečně nebyly. Oslovila jsem zmíněnou firmu, obratem jsem měla v mailu návrh zakázky s cenovou nabídkou, nabídli mi termín do týdne. Přijeli na čas, který jsme měli domluvený.  Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění všech typů koberců. Čištění touto metodou je  účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout.

 

Dochází…

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť výkonný třímotorový vysavač, který je posléze používán, jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny, kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. A přesně takhle u nás pracovníci A SERVISU koberec uvedli do dokonalého stavu. A po této zkušenosti musím A SERVIS LIPKA, s. r. o. všem opravdu doporučit. Koberec byl dokonale vyčištěný, opravdu by na něm člověk nic nepoznal. Zaměstnanci této úklidové firmy byli profesionálové, navíc velmi milí a příjemní. Tato firma dále nabízí i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku  z  menšího města. Byla jsem opravdu spokojená, nechala jsem si telefonní kontakt na tuto firmu a určitě jejich služeb využiji na velký úklid.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top