Čištění fasád

I vaše fasáda si zaslouží to nejlepší.

Plísně a špína

Čištění…

Čištění fasád nikdy není nic jednoduchého. A pokud se do toho pustíte, aniž byste skutečně věděli jak na to nebo na to měli skutečně dobré a profesionální prostředky. A my jsme ve škole řešili ten problém, že fasáda nám už připadala opravdu ve špatném stavu. Máme ji totiž čistě bílou, takže na ní byla vidět opravdu jakákoli špína. A když se na ní začala dokonce dělat plíseň. Tak to byl konec.  Plísně a špína  to byl konec. A věděli jsme, že se musíme obrátit na nějakou úklidovou firmu. Protože jsme věděli, že naše uklízečky toto rozhodně nezvládnout. Tak jsme začali hledat. A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. A byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, tak jsme se rozhodli, že to té jejich služby zainventujeme. A rozhodně se ta investice vyplatila. V domluvený den přijel tým specialistů, který se o vše postaral.

 

Na povrchy…

Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení. Poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr. Protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. A věřím, že hodně dlouho ani neobjeví. Pro více informací o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Nabízí totiž nejenom odstraňování plísní, ale i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. A věřím, že i jejich ostatní služby jsou takto kvalitní. Je pravda, že cena za jejich služby není zrovna nízká. Ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top