Čištění a úklid

I vaše podlaha může být jako ze škatulky

Umývání Brno, betonové podlahy

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování. Tak i tak je potřeba jim věnovat pozornost a pečovat o ně. A spousta lidí dělá tu chybu, že podlahu pouze vytírají, a potom když se jim zdá špinavá, tak ji chtějí vydrhnout, a to většinou pomocí obyčejného hrubého kartáče. Tohle je vlastně návod na to, jak si podlahu zničit, svým způsobem. Takže z toho logicky vyplývá, že nejvýhodnější možností je nechat si podlahu odborně vyčistit. Jedna ušetříte peníze za novou podlahu a také čas ohledně toho všeho zařizování a tak podobně. Tento fakt si dobře uvědomovali i naši poslední zákazníci.  Jejich dům by po rekonstrukci a řemeslníci se poté s úklidem moc nenamáhali, takže jejich podlaha byla velmi znečištěná, takže se obrátili na nás. A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázali poradit. Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, veškeré nečistoty pustili už při použití první chemie.

Pro…

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Ale zde šlo pouze o výměnu nábytku, ne nějakých stavebních úprav, takže to nebylo potřeba.

Po…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům Umývání Brno, betonové podlahy doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. A to ocenili i naši klienti. Byli s naší prací spokojení a my byli rádi, že jsme dokázali podlahy vyčistit podle jejich představ a očekávání.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top