Čištění a úklid

Oslavy jsou zábavnější, když se něco děje

čištění koberců Praha ceník

Naší klientce se stalo…

hloubkové čištění koberců PrahaPřed týdnem jsme měli zakázku kvůli rodinné oslavě. Na těch se může stát spousta věcí, které zkrátka člověk neohlídá. Třeba před týdnem naší klientce se stalo to, že opět musela být součástí nudné rodinné oslavy. Prý je na nich nejvíce nešťastné to, že musí být přítomna na každé oslavě ze svých příbuzných. Každý rok, kdy by mnohem raději dělala něco produktivnějšího, než jen poslouchala tlachání obstaróžních tetiček, které jen neustále někoho pomlouvají od nich z vesnice. Zrovna na jedné takové nudné oslavě byla i když nám volala. Prý se tam sešli se sourozenci, bratranci a sestřenicemi, kteří také tyhle oslaví neprožívají. Jedinou zábavou jim pak je, sbalit veškerý alkohol, co poberou a sednout si s ním ven. A pak čekat na to, zda se něco zajímavého či zlomového stane. Čištění koberců Praha ceník.

Dali se do čištění koberce…

Jenže nic zajímavého se nedělo, a tak si slečna klientka řekla, že tomu bude jít tomu štěstíčku trochu naproti, jak se říká. Šla dovnitř zpátky do víru dění oslavy a hle tu uviděla láhev višňového likéru, kterou ten den ještě neměli. Jenže, jak prý už byla lehce ovíněná, úplně neodhadla svůj pohyb a jak chmátla po láhvi omylem ji převrhla. Láhev byla ještě k tomu otevřená. Takže se samozřejmě vylila na ubrus a na koberec, a už bylo o zábavu postaráno. Hned byl oheň na střeše. Stůl dali stranou a dali se do hromadného čištění koberce. Ale jelikož jsou tyto plody ošemetné, nešlo jim to. Pak se slečna rozhodla někoho povolat, kdo by ho vyčistil, až se dobrala k nám. rotační čištění koberců

Tato metoda spočívá…

rychlé čištění kobercůDomluvili jsme se hned na další den. Na místo jsme přijeli vybaveni a hned jsme se vrhli na čištění. Naše čisticí technologie se nazývá metoda hloubkového strojového čištění. Tato metoda spočívá v tom, že se nejprve hloubkově zapraví značková chemická kosmetika od značky Bosch RTS do samé struktury koberce. Pomocí extrémně výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči. Tato speciální, a přitom šetrná kosmetika dokáže spolehlivě i v hloubce struktury koberce nabalit do vzniklé pěny všechny nečistoty. I ty zašlé, alergeny, roztoče, a navíc celý koberec řádně dezinfikuje. Abychom dosáhli dokonalého výsledku je ještě třeba koberec vysát.

Čištění koberců Praha ceník…

koberec a domácí mazlíčciKoberce našich zákazníků vysáváme pomocí našeho výkonného třímotorového vysavače, jež spolehlivě odstraní zbytky nečistot a roztočů. Navíc celý koberec vysaje prakticky až do sucha, tudíž už se nemusíte zaobírat sušením. Koberec tak můžete v podstatě hned vrátit na jeho původní místo. Jakmile jsme skončili, zavolali jsme naše klienty, aby se mohli jít podívat na výsledek. Všichni jásali. Nejvíce asi ona tetička, která den předtím slavila narozeniny a říkala nám, že jsme opravdu velmi šikovní, a že je to pro ni snad nejkrásnějším darem. Také všichni říkali, že nás všude určitě doporučí. A z takových zakázek má naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník, vždycky radost a elán do dalšího dne.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top